Kraków decyduje – spotkanie z Małgorzatą Wassermann

0
1470

fot: źródło

Kampania samorządowa nabiera rozpędu, a my…musimy dokonać wyboru! Już niedługo wybierzemy naszego kandydata na prezydenta Krakowa. O spotkaniu z Konradem Berkowiczem pisałam tydzień temu (klik) – teraz czas na kolejnego kandydata, a raczej kandydatkę – przed Państwem, Małgorzata Wassermann.

Organizatorzy, czyli Klub Jagielloński – Kraków, kontynuują cykl spotkań z kandydatami na prezydenta Krakowa. 19 września odbyło się spotkanie z Konradem Berkowiczem, a już jutro, 26 września o godzinie 19:00, na Rynku Głównym 34, odbędzie się spotkanie z kolejnym kandydatem, czyli z Małgorzatą Wassermann.

Przeczytaj również: Każdy ma swoje prywatne K2… Klik.

Pani Małgorzata startuje z ramienia partii rządzącej, czyli z Prawa i Sprawiedliwości. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, coś was nurtuje, chcielibyście poznać bliżej cele i założenia Pani Małgorzaty – wystarczy przyjść na spotkanie! Wstęp jest, oczywiście, wolny, a pytać może każdy – zarówno ten starszy, jak i młodszy. 🙂

fot: źródło

Jak mówią organizatorzy: „Podczas, gdy kampania samorządowa nabiera rozpędu, a kandydaci prześcigają się w składaniu obietnic i propozycji, masz szansę powiedzieć: „sprawdzam”!
Przyjdź do Klubu Jagiellońskiego, poznaj program kandydata bezpośrednio od niego lub zadaj mu własne pytanie.”

Małgorzata Wassermann – adwokat. poseł Zjednoczonej Prawicy, przewodnicząca Komisji Śledczej ds. Amber Gold oraz kandydatka Prawo i Sprawiedliwość na fotel prezydenta Krakowa w zbliżających się wyborach samorządowych.

Przeczytaj: Atak na synagogę we Wrzeszczu.

fot: źródło

Czy najstarsza dzielnica szpitalna w Polsce dostanie nowe życie? Czy po Krakowie będziemy poruszać się metrem? Ograniczać ruch samochodowy czy budować nowe parkingi? Odpowiedź na te pytania, usłyszymy już jutro.

Jeśli nie możecie przyjść osobiście, a bardzo Wam zależy na obecności – spotkanie będzie transmitowane na profilu Klub Jagielloński – Kraków.

Ktoś wybiera się na spotkanie z Panią Małgorzatą? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.