Kraków Design Festival

0
1461

fot: źródło 

Miłośnicy designu i nietuzinkowości! To wydarzenie zostało stworzone z myślą o Was! Już za kilka dni, po raz pierwszy w stolicy Małopolski, odbędzie się Kraków Design Festival!

To nie żart! Największe marzenie fanów designu właśnie się spełnia! Już za kilka dni, 25-26 maja w godzinach 10:00 – 18:00, w EXPO Kraków, które znajduje się na ulicy Galicyjskiej 9, w ramach targów, odbędzie się Kraków Design Festival. Podczas pierwszego festiwalu designu, wspaniali polscy designerzy, projektanci wnętrz, architekci i biura projektowe, spotkają się na targach-giełdzie kooperacyjnej, gdzie przedstawią nam, głodnym pięknego wystroju konsumentom, szeroką gamę produktów i usług. Ponadto, podczas  spotkań networkingowych, wzajemnie wymienią się kontaktami i nawiążą – miejmy nadzieje owocne – współprace.

fot: źródło

Przeczytaj: Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie! 

Kraków Design Festival to dwa dni pełne zabawy, nauki i kreatywności. 25 i 26 maja zetkniemy się z warsztatami układania mozaiki z ceramiki, tworzeniem najmodniejszych „lasów w słoiku”, a także kreatywnymi zajęciami dla dzieci i dorosłych: „Jeśli chcesz zbudować dom, zacznij od małego„. Oprócz doskonałej rozrywki i pięknych rzeczy, w Strefie Doradczej będzie można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, m.in architektów i projektantów wnętrz. Organizatorzy zapewniają, że w programie nie zabraknie licznych konkursów, w których będzie można wygrać cenne nagrody, jak np. bony na zakupy produktów Wystawców. Jeśli jesteście maniakami designu, sztuki tworzenia, artystami bądź ludźmi, którzy uwielbiają piękne rzeczy – koniecznie przybywajcie na Kraków Design Festival! Jak mówią sami organizatorzy, czyli Instytut Business Innovation: „Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z szeroko pojętej branży kreatywnej: projektantów i architektów wnętrz, przedstawicieli branży designu, miłośników pięknych wnętrz, osób poszukujących nowych materiałów, rozwiązań technologicznych oraz studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym.” Bilety w cenie 10 zł, można zakupić przez messengera Instytut Business Innovation.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Mamy tu jakiś architektów bądź fanów szeroko pojętego designu? Jesteśmy ciekawi, czy wybieracie się na Kraków Design Festival!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.