Kraków – spotkanie i urodziny kanału Globstory

0
950

fot: źródło

Kraków! Chcecie poznać, czym jest prawdziwa przygoda? A najlepiej będzie posłuchać! Pani, która już jutro pojawi się u nas, „nigdy nie dostała tylu ponaglających wiadomości od Krakusów”. 😉 To znaczy, że mamy dobry rozgłos! Z racji dużego zainteresowania ludzi z małopolski, postanowiła przenieść swoje spotkanie urodzinowe z Warszawy do Krakowa! Świetnie, prawda?
Pewnie chcielibyście wiedzieć, kim jest ta super Pani?

Kanał założyła w sierpniu, 4 lata temu. W przeciągu 28 miesięcy zwiedziła 18 krajów, nagrała 102 filmy, mieszkała w 8 różnych domach w 3 krajach, a swój sprzęt video miała ze sobą w samolotach, pociągach, autobusach, marszrutkach, na motocyklu i na stopa!

Sama o sobie mówi: „Youtube to najważniejszy projekt mojego życia i nie byłoby go gdyby nie WY – moje ziomki z internetu. To wszystko przeżywaliśmy razem i mimo, że podróżuję sama – zawsze czuję jakbym dzieliła te chwile z przyjaciółmi. Bez Was to po prostu nie ma sensu. Tzn podróżowanie oczywiście ma! Ale Wy piszący, komentujący, lajkujący, milczący, patronujący, pomagający, dzielący się radami i doświadczeniem – Wy dajecie mi każdego dnia kopa do działania. No i załatwiliście mi najlepszą pracę świata ♥
Wiem, że uderzam w patetyczny ton, ale no sorry… To urodziny NASZEGO kanału! Kto z Was nie robi takich podsumowań w urodziny?”

fot: źródło

Więc tak, GLOBSTORY odwiedza Kraków! Jeśli chcecie spędzić wspólnie ten wspaniały, intensywny czas bądź wolelibyście pogadać o podróżach, tworzeniu filmów, przygodach niepublikowanych lub pooglądać zdjęcia  – jak najszybciej bukujcie bilety!

Jednak najważniejsza idea to po prostu…SPOTKAĆ SIĘ! 😉

Tak samo w przypadku, gdybyście mieli pytania o bilety, dlaczego, co i jak, to najlepiej jest zacytować autorkę, czyli GLOBSTORY: „CZEMU BILETY?!
Mam wielką, moralną rozterkę związaną z biletowaniem tego wydarzenia, ale pozwólcie, że wyjaśnię…
Zdarzyła się sytuacja, że … było Was tak wielu na spotkaniu, że nie zmieściliśmy się w sali. I część osób musiała pójść do domu, a wiem, że czasem przyjeżdżacie z daleka. Dla mnie – traumatyczne doświadczenie.
Bilety mają cenę, która – mam nadzieję – jest symboliczna, a jednocześnie nie wyrzuca się 15 zł jeśli nie jest się pewnym czy na pewno się przyjdzie. Bilety gwarantują Wam wejście, a mi dają policzalność skali i świadomość, że żadne miejsce się nie zmarnuje (mamy ich tylko/aż 150).
Po opłaceniu dojazdu i noclegu – resztę przeznaczę na jakiś konkret, tort czy coś… ? „

A bilety dostaniecie tutaj: https://urodzinyglobstory.evenea.pl

Z kolei jeśli chcielibyście wiedzieć, gdzie odbędzie się spotkanie…HEVRE!

Sami zobaczcie, jak pięknie:

fot: źródło

Lubicie genialną Globstory? 🙂

Poprzedni artykułOtwarta pracownia ceramiki – wakacje 2018
Następny artykułStudencie, studentko! Poznaj program Au Pair i wyjdź na rok do USA!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.