Krakowska Integracja Studencka, 10 klubów, 1 bilet!

0
610

fot: źródło

Studencie! To dopiero początek przygody ze studiami, pierwsze dni najbardziej beztroskiego czasu, przepełnionego nauką i…zabawą. 😉 Jeśli chcesz „porządnie wejść” w nowy rok akademicki – czeka na Ciebie największa Integracja Studencka w historii!

Nie znajdziecie większego CLUBBINGU w Krakowie, bowiem to WŁAŚNIE TA Integracja Studencka przejdzie do historii! Już 25 października, w „studencki” czwartek o godzinie 21:00, odbędzie się jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza!) imprez w Twoim życiu!

Jesteś nowy/a w Krakowie i szukasz znajomych bądź przyjaciół? Chcesz zintegrować się z innymi? Wspólna zabawa to coś, czego ci potrzeba? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca…to wydarzenie stworzone dla Ciebie!

10 klubów, TYLKO jeden bilet…NIE ZWLEKAJ!

fot: źródło

Przeczytaj: Familijne warsztaty ceramiczne

Kluby, które biorą udział w wydarzeniu;

Nie wiesz, gdzie kupić bilety? Spieszę z odpowiedzią! 😉

EARLY TICKIET W PROMOCYJNEJ CENIE

-15 PLN (1000 szt.) do zakupienia na stronie! klik

-20 PLN (Regular Ticket’s) dostępne w kasach klubów oraz online: klik

Pamiętajcie jednak, że wstęp do klubów mają wyłącznie osoby powyżej 18 roku życia!

fot: źródło

Sprawdź: Rozebrać się dla dzikiej przyrody? Klik

fot: źródło

Regulamin:

1.Impreza odbywa się w godzinach 21.00 – 5.00

2.Impreza odbywa się wyłącznie na terenie lokalów wymienionych na wydarzeniu!

3.Do zakupu opaski i udziału w imprezie upoważnione są jedyne osoby które ukończyły 18 lat. Zakupiony bilet nie podlega zwrotowi.

fot: źródło

Braliście kiedyś udział w Integracji Studenckiej? Co sądzicie o takich imprezach? Ja znam przypadki, w których właśnie dzięki takiej imprezie, zawiązały się znajomości na lata…i nie chodzi tylko przyjaźnie! 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułFamilijne Warsztaty Ceramiczne
Następny artykuł16. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS – Kraków / Poronin
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.