Krakowskie Śniadanie Otwarte

0
711

fot: źródło

Śniadanie w doborowym towarzystwie to coś, czego życzy sobie każdy z nas – miła rozmowa przy posiłku zawsze mile widziana! A gdyby tak przyjść na śniadanie i podyskutować o swoim mieście i zaproponować zmiany, inicjatywy, które być może się ziszczą? 😉

Ambasada Krakowian co tydzień, każdego poranka, odbywa się tzw. „śniadanie otwarte” – wszyscy zasiadają razem do stołu, jedzą i dyskutują przy „pysznym akompaniamencie jedzenia”. 😉 Spotkania są otwarte – może na nie przyjść każdy, kto tylko chce posłuchać, co ciekawego dzieje się na mieście bądź sam chce się podzielić swoimi wieściami.

Przeczytaj także: Parada zabytkowych i nowoczesnych autobusów! Klik.

Jeśli zastanawiasz się, o czym rozmawia się na takim śniadaniu, odpowiedź brzmi: O WSZYSTKIM! 😉 Rzeczy, które związane są z życiem miasta, wspólnotowymi inicjatywami, ciekawymi biznesami, jak i wydarzeniami czy akcjami społecznymi.

Na śniadaniu możesz przedstawić swój pomysł na działanie, zaprosić do własnej akcji czy projektu. Możesz też posłuchać innych, dać się zainspirować lub zaangażować w ciekawy projekt.

fot: źródło

ZASADY:
Organizatorzy, czyli Ambasada Krakowian, na temat zasad, wypowiadają się w następujący sposób: „Śniadanie tworzymy na zasadzie wydarzenia współdzielonego. Każdy przynosi coś od siebie. Może to być domowy dżem, pomidory z działki lub kupione w piekarni świeże bułki 🙂 Jeśli nie masz żadnego pomysłu co wnieść na stół możesz przyjść, zjeść i wrzucić nam pieniądza do puszki 🙂 Z naszej strony zawsze możesz liczyć na pyszną kawę i herbatę 🙂

Śniadania odbywają się w nieformalnej atmosferze, aby jednak wczesna pobudka przyniosła również poczucie konstruktywnie spędzonego czasu, mamy pewną strukturę:

  • 8:00 – 8:20 – Wspólne przygotowanie śniadania
  • 8:20 – 8:30 – Przedstawiamy się.
  • 8:30 – 9:00 – Co w Kraku piszczy? (Jeżeli chcesz się czymś podzielić z uczestnikami spotkania – potrzebujesz pomocy, partnera do projektu, chcesz opowiedzieć kim jesteś, czym się zajmujesz – to teraz możesz to zrobić! Masz na to max 3 min.)
  • 9:00 – 10:00 – Dogrywka (Oficjalne część zakończona. Wstajemy z krzeseł! Jeżeli coś, co usłyszałaś w poprzedniej części szczególnie Cię zainteresowało, to teraz możesz dopytać lub po prostu poznać inne osoby, tzw. networking)”

fot: źródło

Przeczytaj także: Polska Mistrzem Świata! Klik.

Śniadanie odbędzie się:

  • 2.10, godzina 8:00, ul. Stolarska 6/9
  • 9.10, godzina 8:00, ul. Stolarska 6/9
  • 23.10, godzina 8:00, ul. Stolarska 6/9
  • 30.10, godzina 8:00, ul. Stolarska 6/9

Oczywiście, udział w takim śniadaniu jest całkowicie bezpłatny! Organizatorzy wierzą w moc wymiany, jednak jeśli chcesz wesprzeć miejsce i prowadzone działania, można wrzucić datek lub skorzystać ze strony: link

fot: źródło

Kto wybiera się na śniadanko? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.