Kto czyta – nie błądzi! Odwiedź Krakowski Kiermasz Książki!

0
641
źródło: http://karnet.krakow.pl

Ten weekend w Krakowie jest pod hasłem czytania! Edycja letnia Krakowskiego Kiermaszu Książki odbywa się 11-12 sierpnia na Placu św. Marii Magdaleny. W jednym miejscu można znaleźć liczne pozycje z literatury, sprzedawane przez wielu wystawców, antykwariatów.

Miłośnicy lektur z przeszłości, takich jak serie Klubu Interesującej Książki, Nike, czy Plus Minus Nieskończoność będą zadowoleni, mogąc nabyć ogólnie trudno dostępne książki swoich faworytów. Kiermasz Książki to również szansa na zakup archiwalnych wydań magazynów, jak choćby słynnego Kaczora Donalda.

Ale sam kiermasz to nie wszystko. Bowiem towarzyszą mu również wydarzenia takie jak: występy młodych poetów ze Stowarzyszenia Pisarzy Polskich (sobota i niedziela – godz. 18.00), czy spacer szlakiem historycznych drukarni krakowskich (niedziela – 14.00). Dla chętnych do udziału we wspomnianym spacerze obowiązują zapisy mailowe: spacery@miastoliteratury.pl.

Dla najmłodszych pasjonatów książek został przygotowany kącik dziecięcy, także spokojnie można przychodzić na kiermasz wraz ze swoimi pociechami. Wakacje to nie czas aby zaniedbywać książki, ale wręcz przeciwnie, by sięgnąć po dotąd nieznane pozycje z literatury. Większa ilość wolnego czasu i ładna pogoda, umożliwiająca położenie się z książką na hamaku, tylko powinny sprzyjać czytaniu.

Jeżeli jeszcze nie wiecie za jaką lekturę się zabrać, to tym większy powód, by odwiedzić Kiermasz Książki i skorzystać z porad wystawców. 🙂

Dowiedź się więcej o święcie Japońskiej animacji w Krakowie – f7krakow.pl

źródło: http://karnet.krakow.pl

Polecamy także nasze ciekawe artykuły na naszej stronie f7city.pl

A może szukasz ciekawych przepisów? Polecamy przepis na pyszne leczo – f7kulinarne.com