Kup piwo dla zwierzaka – Black Gallery Kraków

0
727

fot: źródło

Każdy z nas, ludzi, lubi odpoczywać. W końcu po ciężkim tygodniu, po brzegi wypełnionym pracą i obowiązkami domowymi, nie marzymy o niczym innym, niż o relaksie. A gdyby do tego relaksu dodać zimne, zabijające pragnienie piwo…świetna sprawa, prawda? 😉 Tym razem, jeśli chcecie się zrelaksować i wypić piwo – śmiało, bowiem dzięki temu pomożecie zwierzakom, które tej pomocy bardzo potrzebują.

„Kup piwo dla zwierzaka!” to slogan akcji, którą promują (niezawodni!) Otwarte Klatki.

Akcja trwa od 6 września aż do niedzieli, tj. do 9 września. Codziennie, przez trzy dni, w Black Gallery na ulicy Mikołajskiej 24, od godziny 12:00, będziecie mogli przyjść i wypić pyszne, zimne piwo, które nie tylko orzeźwi i przyczyni się do wewnętrznego relaksu, ale przede wszystkim wspomoże zwierzaki!

Przeczytaj także: Najlepszy hostel w Łodzi! Kliknij: tutaj.

To kolejny raz, gdy Otwarte Klatki wraz z Black Gallery pomagają naszym milusińskim – tym samym, organizatorzy liczą na dużą frekwencję. 😉 To znaczy, mówiąc prościej: mają nadzieję, iż, po prostu, wypijecie piwko dla zwierzaczka!

fot: źródło

Lubisz piwo? Lubisz zwierzaczki? Świetnie! Pij za ich zdrowie – dla nich!

Czy wiesz, że największy eko-mural znajduje się w Polsce? Kliknij: tutaj.

Małe przypomnienie, jak to wszystko działa – stworzyliśmy nawet instrukcję, która pozwoli Wam na precyzyjne trzymanie się planu. 😉 Otóż:
1. Wybierz się na piwo do Black Gallery na Mikołajskiej 24 w dniach 06.09.2018r. – 09.09.2018r.
2. W przepięknym, klimatycznym ogródku, kup dowolne lane piwo, a dodatkowo na hasło OTWARTE KLATKI otrzymasz kieliszek wódki w cenie 1 zł!!!
3. Ciesz się resztą dnia i pochwal się znajomym, że pomagasz zwierzętom!

Dodatkowo, od każdego zakupionego przez Was piwa, Black Gallery przekaże Otwartym Klatkom 1 zł!

Bierzcie znajomych, przyjaciół, a nawet rodzinę – z autopsji wszyscy wiemy, że wyciągnięcie kogoś „na piwo” wcale nie jest ciężką sprawą… 😉

fot: źródło

Kocham zwierzaczki i lubię relaks przy piwie, więc pomagam i piję dla zwierzaczków! To co, widzimy się na Mikołajskiej 24? 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułSacrum Profanum – raj dla ucha!
Następny artykułNie samą szkołą uczeń żyje, czyli Targi Edukacyjne
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.