Lista lodowiska w Krakowie

0
426
Gdzie na łyżwy w Krakowie? Zdjęcie: Pixabay

Gdzie warto wybrać się na łyżwy? W Krakowie działa kilka ciekawych lodowisk, na które warto wybrać się całą rodziną. Poniżej lista otwartych lodowisk, które warto odwiedzić, żeby ciekawe spędzić czas.

Zimą dużo się dzieje. Najpierw są przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, potem mamy Sylwester. W między czasie jeśli spadł śnieg, możemy zjeżdżać z górki na sankach, albo wybrać się na stok czy szaleć na snowboardzie. Dodatkowo możemy wybrać się na łyżwy! A w Krakowie jest kilka ciekawych miejsc.

Czytaj: Nie wyrzucaj choinki po świętach. Daj jej drugie życie!

Gdzie można pojeździć na łyżwach w Krakowie?

  • Lodowisko NCK, al. Jana Pawła II 232 – poniedziałek-piątek: 13.00 – 20.30; weekendy, ferie zimowe, dni wolne od pracy: 9.00 – 20.30, więcej informacji TUTAJ.
  • TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7 – od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-21:00 oraz od piątku do niedzieli w godz. 9:00-22:00 – więcej informacji TUTAJ.
  • Lodowisko Cracovii, ul. Siedleckiego 7 – w przypadku tego lodowiska warto sprawdzać godziny otwarcia na bieżąco na stronie internetowej.
  • Lodowisko Ice Park Kraków, park im. Jordana przy ul. Reymonta – otwarcie na Święta Bożego Narodzenia – dokładne informacje TUTAJ.
  • Lodowisko na placu Nowaka-Jeziorańskiego – od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–21.30 – więcej informacji TUTAJ.

Do zobaczenia!

Czytaj: Lotnisko Kraków: nowe połączenia z Dubajem i Lubeką