Magnificon Expo 2019

0
861

fot: źródło

Czy mamy tutaj jakiś fanów kultury i popkultury japońskiej? Jeśli tak, to z wielką przyjemnością informujemy, że już niedługo odbędzie się kolejna edycja Magnificon Expo!

Największy festiwal kultury i popkultury japońskiej zbliża się wielkimi krokami! Już teraz rezerwujcie sobie czas 21 – 23 czerwca i spieszcie z kupnem biletów – gwarantujemy, że chętnych jest wielu! Jednak jeśli nie macie możliwości kupna – przypominamy, że „wejściówki” możecie nabyć również przed EXPO. Wydarzenie to kierowane jest do wszystkich miłośników szeroko pojętej popkultury japońskiej, którzy doceniają to, co stworzyli dla nas ci, którzy żyją u wschodnich wybrzeży Azji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno fan japońskiej kuchni, jak i ten, który lubuje się w azjatyckiej muzyce, komiksach czy kinie animowanym. Japońska (pop)kultura jest niesamowicie bogata i obfituje w wiele wytworów, które po dziś dzień służą każdemu z nas.

fot: źródło

Przeczytaj: Kiermasz artykułów dziecięcych

To właśnie w weekend 21 – 23 czerwca, w EXPO Kraków, które znajduje się na ulicy Galicyjskiej 9, spotka się wielu ludzi z całej Polski, aby porozmawiać o…wszystkim, co związane z Japonią. Magnificon to festiwal poświęcony w głównej mierze japońskiej popkulturze, jednak nie zabraknie elementów tradycji i sztuki, choć nie jest to temat przewodni owej imprezy. Jeśli pragniecie podyskutować na temat filmów animowanych, azjatyckim kinie, komiksach, grach elektronicznych, azjatyckiej muzyce, tradycjach Japonii, japońskiej kuchni i różnicach kulturowych między Polską a Krajem Kwitnącej Wiśni – przybywajcie do EXPO Kraków! Oprócz paneli dyskusyjnych obfitujących w niezwykle ciekawe informacje, zetkniecie się również z szeregiem konkursów, koncertów, spotkań z gośćmi, warsztatami artystycznymi, występami, turniejami gier oraz targów i występów. Dajcie ponieść się japońskiej popkulturze i doceńcie jej piękno!

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Jesteśmy ciekawi – co najbardziej doceniacie w japońskiej popkulturze? Muzykę, niesamowite kino czy może potrawy? Dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.