Manifestacja przeciwko cenzurze Internetu – Kraków

0
1007

fot: źródło

Nie chcę cenzury internetu. Nie chcę kryć się z tym, co myślę i jeśli będę miała ochotę napisać to na Facebooku – zrobię to. Z przyjemnością relaksuję się przy muzyce puszczonej przez YouTube, więc nie chcę, aby zostało mi to odebrane! Manifestacja przeciwko cenzurze Internetu nadchodzi. #ACTA2

To już jutro. W piątek, 7 września w Ratuszu, odbędzie się Manifestacja przeciwko cenzurze Internetu.

Przybywajcie na Rynek Główny nr 1, aby przeciwstawić się kontroli Internetu. Ja chcę mieć pełny dostęp do tego, co oferuje mi sieć – zarówno do muzyki poprzez YouTube czy Spotify, a także do memów czy wiadomości. A Ty? Czego Ty chcesz?

fot: źródło

Przeczytaj: Kup piwo dla zwierzaka! Przeczytaj: klik.

TWOJE ZAANGAŻOWANIE MA ZNACZENIE! Czy wiesz, że 5 lipca 2018r., organizatorzy, czyli Europa Narodów i Wolności, odnieśli pierwsze w tej kadencji Europarlamentu zwycięstwo nad Komisją Europejską? A więc – da się!

Jak mówią organizatorzy: „Jak większość zapewne już wie, Komisja Europejska postanowiła zamknąć usta niepokornym internautom w Europie.
Przygotowała Dyrektywę która – jeśli poparłby ją Parlament i Rada Unii Europejskiej – nie tylko wprowadziłaby obowiązkową inwigilację i cenzurę wszelkiej aktywności w Internecie, ale w konsekwencji zamknęłaby Europejczykom dostęp do całego światowego Internetu spoza Unii, a im samym uniemożliwiłaby jakiekolwiek wypowiedzi i aktywność na wszelkich portalach, blogach, i stronach Internetowych.

Niestety walka o wolny Internet nie jest skończona, gdyż już we wrześniu zostanie podjęta ponowna próba wprowadzenia cenzury Internetu pod przykrywką praw autorskich.”

fot: źródło

Dlatego pokażmy, że nie godzimy się na cenzurę! Czasy, w których nie wolno było głośno mówić o tym, czego się chce, już dawno minęły… Nie chcemy być kontrolowani, inwigilowani – każdy człowiek ma prawo do wolności!

Przeczytaj: Łódź pobija rekord Guinessa! Kliknij: tutaj.

Sprzeciw wobec takim zachowaniom można wyrazić już 7 września 2018 r. przy Ratuszu na Rynku Głównym w Krakowie. To TY wybierasz, czego chcesz.

Pamiętajcie – jeśli sami nie zawalczycie o swoje dobro, nikt tego za Was nie zrobi.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykuł25. Krakowskie Miodobranie
Następny artykułŚrody w cieniu sztuki
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.