Miłość w Teatrze im. Juliusza Słowackiego

0
832

fot: źródło

Miłość nie zna wieku, koloru skóry czy poglądów. Miłość nie ma ograniczeń. Miłość przychodzi z zaskoczenia, w najmniej oczekiwanym momencie. A na miłość nigdy nie jest za późno…

Miłość – tak jak i sztuka – jest bezkresna. Każdy, kto choć raz kiedyś kochał wie, jak wielkie i mocne jest to uczucie. Kochać mogą wszyscy – niezależnie od tego, czy jest to młody, czy też stary, niebieskowłosy bądź blondyn – MIŁOŚĆ JEST WOLNOŚCIĄ! Jednak jak wszyscy doskonale wiemy, miłość nie zawsze jest kolorowa, nie zawsze jest łatwa… Szczególnie, gdy przypadek łączy dwóch ludzi w podeszłym wieku – bezdomnego, ekscentrycznego fotografa i pozbawionej wzroku marzycielki, która żyje obrazem miasta zapamiętanym z dzieciństwa. Spektakl „Miłość” można obejrzeć w Teatrze Juliusza Słowackiego – szczególnie, że na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki – oczywiście w głównych rolach – wystąpi Jan Peszek i Anna Polony, wspaniali polscy aktorzy wcielający się w postacie, które zrywają ze schematami i pokazują, że trudna miłość również może być piękna.

fot: źródło

Przeczytaj: Aktorzy Wajdy

Cały spektakl inspirowany jest powieścią „Spóźnieni kochankowie” Williama Whartona, książką „Starość jest piękna: manifest przeciwko kultowi młodości” Esther Vilar oraz filmem Paula Thomasa Whirtensohna „Bezdomny z wyboru” (Homme Less). Takie fantastyczne połączenie może można zobaczyć tylko u nas, w Krakowie! Jak mówią sami organizatorzy, czyli Małopolski Ogród Sztuki i Teatr w Krakowie – im. Juliusza Słowackiego: „”Miłość” to wzruszająca i dowcipna opowieść o odkrywaniu namiętności i rodzącej się erotycznej fascynacji dwójki dojrzałych osób. To historia o poszukiwaniu uczucia, bliskości i niezgodzie na przemijanie. O rozpaczliwej potrzebie widzenia i zobaczenia drugiego człowieka.To historia krótka i intensywna. Jak flesz fotograficznego aparatu.” Spektakl możecie obejrzeć już w maju! Więcej informacji: KLIK.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Na miłość mamy ZAWSZE czas. Nigdy nie jest za późno, aby kochać – szczególnie, że my, ludzie, do wielu rzeczy musimy dojrzeć i bardzo często dopiero po latach potrafimy uczyć się na błędach. Dzięki temu spektaklowi zrozumiecie, że kochać można zawsze i wszędzie – miłość jest wokół nas!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.