Miłosne iGRAszki. Językowa gra miejska w Krakowie

0
818

fot: źródło

Nie ma na świecie człowieka, który nie potrzebuje miłości…każdy z nas chce wiedzieć, a przede wszystkim czuć, że jest kochany! Jeśli nadal nie znalazłaś/znalazłeś swojej drugiej połówki, najwyższy czas, aby to zmienić…

Jeśli pragniesz napełnić swoje serce prawdziwą miłością, ale nie wiesz, jak nawiązać znajomość – bez obaw! Organizatorzy, czyli niepowtarzalni Zet Pe Te, zorganizowali wspaniałe przedsięwzięcie dla takich, jak Ty – dla spragnionych miłości. 🙂 Weź udział w romantycznej grze miejskiej z okazji Europejskiego Dnia Języków i daj uwieść się zabawie!

Przeczytaj również: O czymś i o niczym – spektakl rodzinny! klik.

„Miłosne iGRAszki” rozpoczną się w sobotę, 29 września o godzinie 11:00. Uwaga – owe igraszki obejmują aż 6 języków! 😉 Genialna sprawa – uczyć się bądź szlifować języki obce, a przy okazji znaleźć „kogoś” ciekawego, prawda? 😉 Organizatorzy, do szkoły uczuć zapraszają 3-5 osobowe zespoły Rodzin. Każdy z zespołów otrzyma Kartę Stanu Serca i 2 połowy Serc, które za nic w świecie do siebie nie pasują! Na szczęście ktoś inny, w innym zespole, ma właściwe drugie połowy. Wystarczy go tylko odszukać… 😉

fot: źródło

Gdy Serca się połączą, Rodziny będą mogły założyć nową, dwuosobową drużynę – Związek! Wystarczy szybka rejestracja takiego związku w Urzędzie i nowy zespół może grać samodzielnie. Wówczas otworzy się przed nim możliwość wykonywania zadań niedostępnych dla Rodzin. I choć uszczupli to ich siły, punkty zdobyte przez Związek zasilą po równo konta obu Rodzin.

Jak mówią sami organizatorzy: „Celem każdej Rodziny i Związku będzie wypełnienie Karty Stanu Serca żetonami Miłości. Aby je zdobyć, trzeba wykonać „uczuciowe” zadania. Odwiedzicie Teatr, gdzie czekają na Was miłosne tragedie, zaciszną Bibliotekę przepojoną miłością do książek, romantyczny Ogród z Niewiernym Ogrodnikiem i nieco mniej romantyczny Rabar Bar. Na korytarzach Szkoły przeżyjecie pierwszą miłość, a formalną stronę miłości poznacie w Urzędzie.

Przeczytaj również: Zwierzęta, o których istnieniu nie miałeś pojęcia! Klik.

Spróbujecie uwodzenia przez okienko, gadki szmatki, chodzenia razem i puszczania oka, przeżyjecie dramatyczne rozstania i zaczepianie na ulicy, będziecie robić innym epickie sceny i wysłuchacie lirycznych wyznań. A to zaledwie garść sytuacji, które przyniesie Wam życie podczas pięciogodzinnej zabawy.”

W poszukiwaniu drugiej połowy, pomoże Wam ręczna wyszukiwarka na Portalu Towarzyskim, pełnym drobnych wyznań i wyzwań, które warto podjąć. 😉 Wygrywa drużyna, która w ciągu 5 godzin zgromadzi najwięcej Miłości. Nagrodami dla trzech najlepszych zespołów będą zaproszenia do romantycznych restauracji, o wartości 1000, 800 i 600 zł!!!

fot: źródło

Nie czekajcie, aż miłość Was odnajdzie i już dziś wyślijcie zgłoszenie! Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod adresem klik

Więcej na stronie: www.edj.krakow.pl

#EuropeanDayofLanguages
#coeEDL

Wybieracie się na jutrzejszą grę? Warto! 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.