MINI PET SHOW II

0
1428

fot: źródło

Mamy tutaj jakiś fanów samochodów? Wiemy na pewno, że wśród Was jest wiele osób, które kochają zwierzęta (w tym również my)! A co gdyby…połączyć samochody i czworonogi? Możecie się już domyślać, ale jeśli jeszcze nie wiecie, to z przyjemnością ogłaszamy, że już wkrótce odbędzie się II edycja MINI PET SHOW!

Do salonu MINI Dobrzański, który znajduje się przy al. Jana Pawła II 45, niejednokrotnie przychodziły…zwierzaki. Właściciele z przyjemnością odwiedzali salon samochodowy właśnie ze swoimi czworonogimi „pociechami”, ponieważ zakup samochodu rozważali również pod kątem pupili, które ustawicznie podróżowały (i nadal podróżują!) na fotelu pasażera. Pracownicy salonu prowadzili ożywione rozmowy i dyskusje z „psiarzami” i „kociarzami”, co zainspirowało ich do stworzenia wydarzenia zwanego MINI PET SHOW, gdzie będzie można porozmawiać z innymi miłośnikami zwierząt, wymienić się doświadczeniem i uzyskać fachową wiedzę od wykwalifikowanych weterynarzy i behawiorystów. Okazało się, że pierwsza, grudniowa edycja była strzałem w dziesiątkę i właśnie teraz, w sobotę 8 czerwca w godzinach 10:00 – 15:00, odbędzie się kolejny MINI PET SHOW!

fot: źródło

Przeczytaj: Wielka Przedwakacyjna Wyprzedaż Książek!

Jeśli pragniecie porozmawiać w gronie miłośników zwierząt, zdobyć nową wiedzę i wymienić się doświadczeniem, przybywajcie na al. Jana Pawła II 45! Podczas MINI PET SHOW odbędzie się wiele wystąpień, dlatego jeśli macie ochotę wysłuchać prelegentów, którzy będą wypowiadać się na temat prawidłowego żywienia, odpowiedniego dbania o psiaki różnych ras czy na temat strategii radzenia sobie z niepokornymi zwierzakami, weźcie udział w wydarzeniu! Gwarantowana świetna zabawa, ogrom wiedzy i mnóstwo atrakcji! Wszyscy będą szczęśliwi – zarówno Wy, właściciele pupili, jak i Wasi czworonożni przyjaciele. Jest to również idealna okazja, aby Wasze zwierzęta mogły spędzić czas z innymi czworonogami. Ponadto, tak, jak na poprzedniej edycji, podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka dla Fundacji dla Zwierząt DAR SERCA ze Skały. Organizatorzy gwarantują, że czeka na Was moc atrakcji, konkursy z nagrodami i niezwykle przyjazna atmosfera – zarówno dla tego, który chodzi na dwóch nogach, jak i tego, który ma cztery łapy! Wesprzyjcie Fundację i dobrze się bawcie w gronie najlepszych przyjaciół, jakimi są psy.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Braliście udział w poprzedniej edycji MINI PET SHOW?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułWielka Przedwakacyjna Wyprzedaż Książek
Następny artykułPodgórska Wyprzedaż Garażowa
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.