MINI Pop-Up Space Tour w Krakowie

0
966

fot: źródło

Jeśli lubicie auta, a szczególnie te MINI, to mam dla Was idealną propozycję na najbliższe dni! Otóż już od 27 do 31 lipca, będziecie mieli okazję nie tylko obejrzeć i zaznajomić się z MINI autami, bo – uwaga – KAŻDY może zabrać je na GODZINNĄ jazdę próbną!

Zapamiętajcie Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego, 31-154 Kraków, 27-31 lipca. To właśnie wtedy będziesz mieć możliwość spędzenia wyjątkowego czasu z MINI, które dostępne będzie przez 4 dni. Aż 4 dni i TYLKO w Krakowie, bo to my jesteśmy tymi małopolskimi szczęściarzami, którzy mogą spędzić czas „sam na sam” z autem. 😉

Chcesz poznać bliżej MINI i zabrać je na miasto na godzinną jazdę próbną? Nic prostszego! Umów się na dogodny dla Ciebie termin już teraz – rezerwacja.
Czas na frajdę z jazdy nowym, genialnym autem, które czeka na to, aż je przetestujesz!

fot: źródło

A dodatkowo, organizatorzy w weekendy zaplanowali specjalne wycieczki profilowane, tj:

  • poranną
  • popołudniową
  • wieczorną

Te wyprawy pozwolą ci maksymalnie poczuć klimat Krakowa i wprowadzą do MINI świata, w którym – obiecuję – zakochasz się bezpowrotnie.

To jak, kto wybiera się na wyprawę do MINI rzeczywistości? 😉

Poprzedni artykułDegustacja kaw Pożegnania z Afryką
Następny artykułZabierz przyjaciela na sernik do „Międzymiastowa” – 2 w cenie 1!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.