Najedzeni Fest! Na cyku 10 lutego 2019 hotel Forum

0
760

fot: źródło

Jeśli nie chodzi o pieniądze, to…chodzi o jedzenie! Już za 11 dni, w naszym pięknym mieście królów, odbędzie się kolejna edycja Najedzeni Fest! Czy mamy tutaj osoby, które uwielbiają jedzenie i chciałyby posmakować nowych, nietypowych połączeń, które można potem wykorzystać w kuchni?

Pierwsza w tym roku edycja Najedzeni Fest!, odbędzie się już za 11 dni! Forum Wydarzeń, które znajduje się na ulicy Marii Konopnickiej 28, już przygotowuje się na to wspaniałe wydarzenie. 😉 Organizatorzy, czyli Najedzeni Fest, FORUM Przestrzenie oraz Forum Wydarzeń, przygotowali dla nas edycję pełną frajdy, radości i obfitującą w…wszelkiego rodzaju trunki. 😉 Pamiętajcie, że jeśli dobrze (pysznie!) zaczniecie nowy rok, to cały 2019 będzie wspaniały. Dobrze zjedzmy i wypijmy, ale nie zapominajmy o tym, że oprócz pysznego jedzenia i picia, możemy również…ładnie pachnieć! Tegoroczna edycja Najedzeni Fest! Na cyku, łączy się z targami kosmetyków naturalnych EKOtyki – Targi Kosmetyków Naturalnych. 

fot: źródło

Przeczytaj: All In Books – darmowa wymiana książek z All In UJ!

Jeśli chcecie skosztować pysznego, naprawdę wyjątkowego jedzenia, które – gwarantuję wam – będziecie próbowali przyrządzić w swoim domowym zaciszu, to przybywajcie na targi! Już 10 lutego w Forum Wydarzeń o godzinie 11:00 rozpoczyna się pyszna i pachnąca seria wspaniałych wydarzeń! 😉 Ponadto, jeśli ktoś z Was chciałby zostać wystawcą, wystarczy, że…wypełni formularz! Kliknij TUTAJ i zaserwuj pyszne dania wszystkim tym, którzy przybędą, aby skosztować tego, co dla nich przygotowałeś/aś i zbieraj laury…bo wierzymy, że na pewno wszystkim zasmakuje! Na kolejne edycje możecie sobie trochę poczekać, więc licznie przybywajcie i konsumujcie wszystkie dobrocie, a na pewno będziecie „Najedzeni Fest”! 😉

fot: źródło

Sprawdź: f7poznan

Braliście kiedyś udział w takich „targach”? 😉 Jeśli nie – uwierzcie mi, że warto spróbować! Będzie naprawdę pysznie…w dosłownym tego słowa znaczeniu! Organizatorzy nigdy nie zawodzą…przekonajcie się na własnej skórze! To jak? Z kim widzę się 10 lutego na kolejnej edycji Najedzeni Fest! Na cyku?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.