Nie samą szkołą uczeń żyje, czyli Targi Edukacyjne

0
727
źródło: dworek.eu

Rok szkolny już trwa, ale czy szkoła wystarczy aby rozwinąć nietypowe talenty i obudzić ciekawe pasje w najmłodszych?

Dla rodziców, którzy są zdania, że ich pocieszy zdecydowanie potrzebują czegoś więcej, Dworek Białoprądnicki przygotował specjalne Targi Edukacyjne. To możliwość, by poznać wielu krakowskich instruktorów i prowadzone przez nich zajęcia sportowe, językowe i artystyczne.

Targi odbędą się w niedzielę 9 września w godzinach 11.00-17.00 w Dworku Białoprądnickim. Oczywiście możliwość poznania ciekawej oferty zajęć sportowych i artystycznych to nie wszystko. Na uczestników targów czekać będzie cała masa atrakcji. 

źródło: odkryjmalopolske.pl

Pokaz musztry kawaleryjskiej wykonany przez Krakowski Szwadron Ułanów im. Józefa Piłsudskiego to coś, co zainteresuje nie tylko chłopców! Tym bardziej, że po pokazie dzieci będą mogły pod okiem Ułanów spróbować jazdy konnej!

Na miłośników akrobatyki czeka dmuchany tor – Air Truck, a na nim fascynujący pokaz akrobatyczny i próbny trening.

Kto myślał o tym, by trenować Capoeirę będzie usatysfakcjonowany, mogąc wziąć udział w pokazie (połączonym z rytualnym śpiewem i grą) i próbnym treningu. Podobny pokaz i trening będzie też zorganizowany przez Krakowską Szkołę Wushu.

źródło: http://sorrirporfavor.eu

No i wcale niemało muzyczno-tanecznej rozrywki zafunduje uczestnikom Studio Artystyczne Anny Gawędy i zespół Sorrir Por Favor.

Zobacz, kto zaprezentuje swoje stoiska podczas Targów Edukacyjnych!

Jeżeli masz dzieci w wieku szkolnym – nie może Was tam zabraknąć!

Co jeszcze w Krakowie dla najmłodszych i nie tylko?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!