Nowa Huta – widowisko plenerowe w ramach Nocy Teatrów

0
670

fot: źródło

Nowa Huta to jedno z najpiękniejszych miejsc Krakowa. Historia tego miejsca jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Jeśli chcecie poczuć ten klimat, weźcie udział w widowisku plenerowym w ramach Nocy Teatrów! A to wszystko na Nowej Hucie…

Miłośnicy kina, szeroko pojętej kultury i sztuki, pasjonaci ładnych rzeczy, fanatycy Nowej Huty – to wydarzenie skierowane jest do każdego z Was! Jeśli nie macie jeszcze planów na przyszły weekend (14.06-16.06), już teraz zapiszcie sobie w kalendarzu, że 15 czerwca w godzinach 21:00 – 22:30 wybieracie się na Nową Hutę, aby poczuć jej wyjątkowy klimat. Czeka na Was widowisko plenerowe w ramach Nocy Teatrów. Fenomenalne kino, piękna pogoda i ten nietuzinkowy nastrój…a wszystko to na Nowej Hucie!

fot: źródło

Przeczytaj: Holi – Święto Kolorów w Krakowie!

Widowisko plenerowe realizowane jest z okazji wyjątkowego wydarzenia, bowiem w tym roku, przypada 70 rocznica powstania Nowej Huty. Inscenizacja, którą przygotowano na ten dzień (15.06), ma pokazać fenomen Nowej Huty, jednocześnie przybliżając historię tego miejsca i ludzi, którzy je tworzą. Gwarantujemy, że pokazowi nie będzie można odmówić rozmachu… Jest to zdecydowanie wyjątkowa inscenizacja, ponieważ spektakl nie będzie kroniką ani dokumentem teatralnym – to powieść prowadzona przez wielu narratorów, w której wyobraźnia miesza się z faktami. Ciekawe, czy będziecie w stanie „wychwycić”, co wydarzyło się realnie, a co jest wytworem ludzkiej fantazji… Jak mówią sami organizatorzy, czyli Teatr KTO: „Osią dramaturgiczną widowiska jest zderzenie dwóch światów: industrii – ekspresyjnej, agresywnej, destrukcyjnej z przestrzenią ludzką, pełną miłości, przyjaźni i poświęcenia.” Zainteresowani? Wstęp na wydarzenie jest wolny. To będzie magiczna Noc Teatrów…przyjdźcie i przekonajcie się sami!

fot: źródło

Sprawdź:  f7dobry

Jak często wybieracie się na tzw. kino „pod chmurką”? Korzystacie z uroków lata i seansów pod gwiazdami? Kto lubuje się w takich seansach, ten wie, jak są cudowne! Kto wybiera się na widowisko plenerowe w ramach Nocy Teatrów na Nowej Hucie? Dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.