O czymś i o niczym – spektakl rodzinny

0
737

fot: źródło

Jeden z aforyzmów życiowych mówi: „Nigdy nie jest za późno”. Jednak w kontekście sztuki i kultury wysokiej, „nigdy nie jest za wcześnie”, aby zacząć z nią obcować! 😉 Tym samym, zapraszam na rodzinny spektakl, który odbędzie się już jutro!

Jeśli nie macie planów na sobotę, a bardzo chcielibyście je mieć…bookujcie bilety na jutrzejszy spektakl! Sobota, 29 września, w klimatycznym miejscu, jakim jestCricoteka o godzinie 12:00, odbędzie się spektakl pod tytułem: „O czymś i o niczym” – spektakl Grażyny M. Grobelny-Przybyło.

Przeczytaj także: Wycinanki polskie ze Świetlickim na czele! Klik.

O czymś i o niczym, czyli o czym, można zapytać? Co to jest COŚ, a co to jest NIC? Jak wygląda COŚ, a jak NIC? A może nie ważny jest wygląd, tylko brzmienie?

fot: źródło

Zapewne wymowna nazwa nie mówi Wam zbyt wiele…tak więc, jeśli zastanawiacie się, o czym jest owy spektakl, odpowiedź brzmi: o poszukiwaniu CZEGOŚ ważnego! Nie idzie opisać tego słowami – zresztą, każdy z nas doskonale wie, że poznanie empiryczne jest nie do podrobienia! Z tego właśnie powodu, zanim poznacie, czym jest to ważne „COŚ”, musicie…obejrzeć spektakl. Organizatorzy, czyli Cricoteka, zapraszają wszystkie dzieci – z mamą, tatą lub dziadkami, aby wcielić się w rolę odkrywców!

W poszukiwaniach odpowiedzi, pomogą Wam dźwięki ludzkiego głosu oraz instrumentów, a także powstające na żywo obrazy, które być może określą czym jest to COŚ, czego wszyscy szukają.

fot: źródło

Obsada:
Marta Grzywacz- głos
Grażyna M. Grobelna-Przybyło – wizualizacje, głos, reżyseria
Leszek Lorent / Rafał Kozyra – Instrumenty perkusyjne

Przeczytaj także: Złote Lwy 43. w Gdyni rozdane!

Spektakl przeznaczony jest dla odbiorców od 5 do co najmniej 99 lat. Opowieść poprowadzą dźwięki ludzkiego głosu oraz bogatego instrumentarium perkusyjnego.
Bilet: 15 zł; dla seniorów powyżej 60. roku życia wstęp za darmo w ramach programu „60+ Kultura”

Projekt zrealizowano w ramach stypendium MKIDN.
Spektakl jest częścią programu towarzyszącego wystawie Jaremianka.

To jak? Kto zabiera swoją latorośl, a może i całą rodzinę, aby „nakarmić” się porządną porcją kultury i świetnie spędzić czas? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.