Odnawiamy klasyki polskiego dizajnu – krzesło Aga

0
1268

fot: źródło

Czy potraficie wymienić choć dwa klasyki polskiego dizajnu? Jeśli nie – nadrabiajcie zaległości! A tym razem na tapetę bierzemy prawdziwy klasyk, czyli…krzesło Agę. Być może macie takie cudo w domu i jeśli jesteście zainteresowani, jak je odnowić – czytajcie dalej.

Możecie nie wierzyć, ale warsztaty odnawiania krzesła Agi, nie są prowadzone po raz pierwszy! Organizatorka, czyli ReKreacja – pracownia mebla, warsztaty prowadzi cyklicznie od około 3 lat. To zainspirowało ją do poszerzenia cyklu o inne perły polskiego dizajnu, o których dowiemy się już wkrótce. Tym razem jednak, „na tapetę” bierzemy stałą pozycję, czyli Agę.

fot: źródło

Przeczytaj także: Tydzień burgerów w Zenicie!

Warsztaty zaczynają się w sobotę, o godzinie 10:00, na ulicy Ślusarskiej 9 w Wytwórnia. Jak mówią sami organizatorzy: „Jako uczestnicy dowiecie się jak obchodzić się z litym drewnem: jak oczyścić je ze starego lakieru, przygotować do wykończenia, kleić, bejcować, woskować itp. Nauczycie się jak pozbywać się starych gąbek i materiału z części tapicerowanej, zakładać nowe pasy, pianki, materiał obiciowy oraz poznacie tajniki ściegu krytego. Po warsztatach bierzecie ze sobą do domu odnowionego przez siebie klasyka projektu Józefa Chierowskiego :)” Jeśli jesteście miłośnikami dizajnu, to warsztaty stworzone dla Was! Nie zwlekajcie, bo naprawdę warto!

fot: źródło

Cena warsztatów, to 450 zł. Wydaje Wam się, że to dużo? Niespecjalnie, ponieważ w  cenie macie: krzesło Aga, pianki, materiały do wykańczania drewna itp. Oprócz tego, kursant przynosi ze sobą 1 metr bieżący tkaniny obiciowej. To tyle! 😉

Zapisów można dokonać pisząc na adres: rekreacja.pracownia@gmail.com

Sprawdź naszą stronę: f7dobry

Lubicie polski dizajn? Co najbardziej Wam się podoba? A może jesteście szczęśliwymi posiadaczami któregoś z klasycznych mebli w swoim domu? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.