Otwarcie największego targu EKO&farmers w Krakowie!

0
238
views

fot: źródło

W naszym malowniczym mieście znajduje się wiele wyjątkowych punktów, w których każdy – nawet ten najbardziej wybredny – znajdzie coś dla siebie. Jednak ci, którzy lubują się w ekologicznej i farmerskiej żywności, mogą się cieszyć – już niedługo odbędzie się otwarcie największego targu EKO&farmers w Krakowie!

W dzisiejszych czasach musimy zwracać ogromną uwagę na to, co jemy. Szczególnie, że większość produktów jest niestety nafaszerowana chemią, substancjami rakotwórczymi i tzw. „ulepszaczami”, które sprawiają, że produkty mają dłuższą datę spożycia. Dlatego zachęcamy do sprawdzania składu produktów – nawet tych, które względnie wydają się być zdrowe bądź „fit”! Piękne opakowanie nie równa się równie pięknemu wnętrzu…i to tyczy się każdej dziedziny życia. Jednak jeśli chcecie świadomie kupować produkty, które pochodzą z ekologicznych upraw, już za 3 miesiące, w sobotę 21 września w godzinach 08:00 – 15:00, odbędzie się otwarcie największego targu EKO&farmers w Krakowie! Kupując produkty w tym konkretnym miejscu macie pewność, że są one w 100% naturalne i przede wszystkim zdrowe!

fot: źródło

Przeczytaj: Marcin Różalski „Różal” został laureatem plebiscytu „Serce dla Zwierząt 2019!”

Powierzchnia największego targu zapiera dech w piersiach – to około tysiąc metrów powierzchni targowej zamkniętych pod jednym dachem! Jeśli chcecie skosztować eko warzyw i owoców, certyfikowanego drobiu i wołowiny, szynki, serów z całego świata, świeżych ryb prosto z morza i wyrobów z ekologicznej piekarni, 30 wyjątkowych wystawców będzie na Was czekało już 21 września! Oprócz tego, na miejscu będzie znajdowało się bistro i food court z przysmakami na gorąco oraz kącik dla najmłodszych. Organizatorzy nie podali jeszcze konkretnego miejsca otwarcia – zdradzili jednak, że skoro teraz znajdują się przy rondzie Matecznego, tym razem skaczą na…drugą stronę Wisły. Jedyne, co wiemy, to fakt, że targ będzie otwarty co sobotę od godziny 8:00 do 15:00. Organizatorzy obiecują najlepsze jakościowo produkty prosto od wytwórców takich jak małe, certyfikowane gospodarstwa rolne i niewielkie firmy, które swoje dobra wytwarzają z sercem i pasją. A na otwarciu odbędzie się…wielka degustacja! Monitorujemy wydarzenie i czekamy na informacje, w którym miejscu zostanie otwarty największy w Krakowie targ ECO&farmers! O wszystkim będziemy informować na bieżąco. Możecie macie już swoje typy, gdzie na północy Krakowa zostanie otwarty nowy targ?

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Gdzie najczęściej kupujecie żywność? Wybieracie popularne markety czy wolicie ekologiczne targi bądź małe ryneczki? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wyborów! Może moglibyście nam polecić jakieś ciekawe miejsca z wyjątkową, zdrową i naturalną żywnością? Czekamy!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułWianki 2019, czyli muzyczna różnorodność na kilku scenach
Następny artykuł38 Krakowska Giełda Winyli, CD i kaset
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ