Otwarcie pierwszego w Małopolsce basenu dla psów!

0
2538

fot: źródło

Właścicieli czworonogów na pewno ucieszy ta informacja! W naszej malowniczej Małopolsce powstaje…pierwszy basen dla psów! Jeśli chcecie sprawić frajdę swojemu pupilowi, rezerwujcie sobie czas pod koniec kwietnia.

To naprawdę się dzieje! Pierwszy w Małopolsce basen dla psów powita gości już za niespełna dwa miesiące. Otwarcie basenu zaplanowano na ostatni weekend kwietnia – a konkretnie, w dniach 27-28 kwietnia 2019 roku. Basen znajduje się w przepięknym i wyjątkowym miejscu – u podnóża Beskidu Wyspowego, przy hotelu dla zwierząt Pieski Resort. Miejscowość Raciechowice znajduje się niedaleko Krakowa, bowiem od „pieskiego raju” dzieli nas tylko 40 kilometrów. Nie dość, że sprawicie radość swojemu pupilowi, to i sami skorzystacie z uroków tego miejsca… Zresztą, sami zobaczcie – takiemu widokowi nie można się oprzeć!

fot: źródło

Przeczytaj:

Od kwietnia 2019 roku, basen będzie dostępny dla wszystkich chętnych piesków (i właścicieli!) przez 7 dni w tygodniu, jednak tylko w ciepłe i bezdeszczowe dni. Nic w tym dziwnego – organizatorzy, czyli Pieski Resort, dbają o komfort czworonogów najlepiej, jak tylko potrafią. W weekendowe otwarcie zapewniona jest świetna zabawa na basenie, a żeby tego było mało, właściciele gwarantują, że znajdzie się również pełna pula darmowych wejściówek na godzinne pluskanie psa w czystej i świeżej wodzie, na bezpiecznym i ogrodzonym terenie. Bezpieczeństwo i zabawa w jednym! Organizatorzy pomyśleli także o właścicielach (szczęśliwych) psów – zarówno w sobotę (27.04), jak i w niedzielę (28.04) po południu, organizowane będzie ognisko dla wszystkich tych, którzy przybyli do Pieskiego Resortu. Bilety na basen są w stałej cenie 40 zł. Ponadto, podczas otwarcia, będzie można skorzystać z DARMOWYCH porad behawioralnych i szkoleniowych, udzielonych przez dyplomowaną behawiorystkę i trenerkę psów.

Ramowy plan wydarzenia:

  • „10-17:30 – wejścia na basen
    Mamy 9 grup basenowych po ok. 7-8 psów, które będą miały dla siebie basen przez 45 minut. Do dyspozycji kolorowe aporty, mamy też kilka kapoków – dla psów które niepewnie się czują w wodzie. 🙂
  • 12-16 – spotkanie z behawiorystką i trenerką psów
    od 14 – rozpalamy ognisko! 🙂

  • 10-16 – będzie można skorzystać z darmowego treningu na suchej bieżni (jeśli pogoda pozwoli na jej użytkowanie na zewnątrz).

Oprócz tego – kawa, herbata, lemoniada i przekąski w naszej Chatce Relaksu, odpoczynek przy ognisku (prowiant we własnym zakresie – cokolwiek, co chcecie upiec na ogniu), wspólne zabawy – między innymi pokaz talentów Waszych psów (na który nie możemy się doczekać i mamy nadzieję, że będzie wieeeelu chętnych!)
Możemy oprowadzić Was po Hotelu dla Psów w ramach Dnia Otwartego – pokażemy Wam pomieszczenie z sypialniami, a także nasz mały salon pielęgnacyjny z bieżnią.
W między czasie Wasze psy będą mogły swobodnie bawić się na wybiegu, a także możecie wybrać się na spacer po okolicznych lasach. :)” Info: źródło


W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, data otwarcia może ulec zmianie. Warunkiem korzystania z basenu jest bezdeszczowa pogoda, która – mamy nadzieję – dopisze w ostatni tydzień kwietnia! O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Więcej informacji: Pieski Resort

fot: źródło

Sprawdź:

Wybieracie się na otwarcie basenu dla psów? Zarówno mój, jak i Wasz pupil, byłby na pewno wniebowzięty! Przemyślcie sprawę i…przybywajcie na otwarcie! Zapowiada się świetna zabawa – nie tylko dla naszych zwierzaków, ale również i dla nas. Do zobaczenia w Pieskim Resorcie!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułOceany Marzeń – odpłyń z piosenką żeglarską!
Następny artykułDaj łapę potrzebującym zwierzakom!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.