Parking TAURON Areny Kraków przemieni się…w mobilny skatepark!

0
1325

fot: źródło

Wszyscy, którzy odwiedzą TAURON Arenę Kraków, będą mogli skorzystać z nietypowej, acz bardzo ciekawej atrakcji, która znajduje się…pod ziemią. Podziemny parking TAURON Areny zmienił się w mobilny skatepark!

Pomysłodawcą projektu jest Łukasz Gawąd – człowiek, który kocha deskorolki. Kraków Street Park już za 6 dni, 10 grudnia, rozpoczyna swoją „działalność” i będzie funkcjonował do 31 grudnia 2018 roku (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą odbywać się imprezy, tj.: 15, 16, 18 i 19 grudnia). Z obiektu może korzystać każdy, niezależnie od wieku! Konkretniej; od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-22:00 oraz w weekendy, w godzinach: 11:00-22:00. Dnia 24 i 31 grudnia, obiekt będzie otwarty od godziny 11:00 do godziny 16:00 – ale to chyba zrozumiałe. 😉

fot: źródło

Przeczytaj: Szczyt klimatyczny ONZ w Katowicach! 

Warunkiem korzystania z oferty, jest zakup biletu oraz podpisanie oświadczenia dotyczącego zapoznania się z regulaminem Street Parku – możecie go przeczytać na stronie bądź na miejscu, w TAURON Arenie.

Informacja dla osób niepełnoletnich:

„Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z obiektu pod nadzorem opiekunów prawnych lub samodzielnie, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody swoich opiekunów prawnych. Wzór zgody będzie załączony do regulaminu. Osoby niepełnoletnie mają obowiązek używania kasków oraz ochraniaczy, chyba że ich opiekunowie prawni wyrażą odpowiednią zgodę.”

A jeśli macie ochotę na bezpłatne warsztaty i naukę jazdy, koniecznie kliknijcie tutaj i dokonajcie zapisów! 🙂

fot: źródło

Ceny biletów są niezwykle przystępne. Od poniedziałku do piątku, koszt biletu normalnego, to 12 zł, a ulgowego – 9 zł. Z kolei bilet dla opiekuna, czyli osoby, która nie korzysta ze stref, to koszt 6 zł. Jednak dzieci do lat 5 oraz osoby, które przekroczyły 65 rok życia, nie płacą nic!

W weekend wygląda to nieco inaczej. Bilet normalny kosztuje 15 zł, a ulgowy – 12 zł. Bilet dla opiekuna to 8 zł, a dzieci, które nie ukończyły 6 lat wraz z seniorami 65+, nadal korzystają z atrakcji całkowicie za darmo.

fot: źródło

Sprawdź: f7poznan

Co sądzicie o mobilnym skateparku? Kraków rozwija się w wielu dziedzinach i – jak widać – każdy z nas ma prawo i okazję robić to, co najbardziej lubi!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułSzczyt klimatyczny ONZ w Katowicach!
Następny artykułCHANUKrAków: Chanuka dla wszystkich!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.