Październikowe koncertowanie w Filharmonii z All In UJ

0
662

fot: źródło

Październik to niezwykle kolorowy miesiąc – nie tylko ze względu na początki ciepłej jesieni! Pogoda nierzadko płata figle, a więc jeśli nie wiecie, co ze sobą zrobić w zimniejsze wieczory…przybywajcie do Filharmonii Krakowskiej!

Organizatorzy, czyli Chodźże do Teatru wraz z Kultura All In UJ, zapraszają na Październikowe koncertowanie w Filharmonii Krakowskiej! Cudowne miejsce, wysoka kultura i klimat, którego nie jesteście w stanie stworzyć sami, w domowym zaciszu…

Kiedy? 19 października

O której? Godzina 19:30

Jaki koszt? 22 zł

Gdzie? Filharmonia Krakowska

Ulica? Zwierzyniecka 1

 

fot: źródło

Przeczytaj: Naturalne kosmetyki – hand made!

Już jutro, 19 października na Koncercie Symfonicznym, usłyszymy repertuar Ludwiga van Beethoven’a, Pawła Mykietyna oraz Daniela Schnyder’a. Wspaniale, prawda? Jeśli jednak nie możecie pojawić się na jutrzejszym koncercie – nie martwcie się! 25 października również będziecie mieli okazję posłuchać jednego z najpiękniejszych koncertów w Waszym życiu – tym razem jednak, będzie to Koncert oratoryjny, gdzie zostanie zaprezentowany repertuar samego Wolfganga Amadeusa Mozarta. Po prostu – przyjdź i zrób przyjemność swoim uszom!

KONCERT ORATORYJNY 

Kiedy? 25 października

O której? Godzina 19:30

Jaki koszt? 22 zł

Gdzie? Filharmonia Krakowska

Ulica? Zwierzyniecka 1

fot: źródło

Sprawdź: Niecodzienny sposób na pozbycie się dziur. Klik

Zapisy znajdziecie w formularzu: klik

Informacje od organizatorów: „Po zapisaniu się w formularzu otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu lub informację o braku miejsc na dany spektakl. Miejsce na widowni gwarantuje wysłanie potwierdzenia przelewu na numer konta podany w mailu zwrotnym. W cenie biletu zawierają się również dwa złote na cele Stowarzyszenia. Pojawi się również lista, która będzie na bieżąco uzupełniana wraz z dostarczanymi przez Was potwierdzeniami.”

fot: źródło

Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą teatralną, jak najszybciej dołączcie do newslettera! Zapisy w formularzu: klik

Byliście kiedykolwiek w Filharmonii Krakowskiej? Jeśli nie – koniecznie nadrabiajcie zaległości! Szczególnie, gdy repertuar obejmuje tak wspaniałe, muzyczne perełki…MUSICIE to usłyszeć na żywo! Naprawdę warto. 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.