Piknik z Mira Organic

0
1130

fot: źródło

Która z nas, kobiet, nie lubi kosmetyków? Czy to kolorowe, czy pielęgnacyjne – lubimy mieć ich szeroką gamę i najlepiej do każdej części ciała! A przyjemność płynąca z używania kosmetyków jest jeszcze lepsza, gdy nasze produkty są naturalne – żadne zwierzę nie ucierpiało przy jego produkcji, a naturalny, nieprzetworzony skład, najbardziej służy nam i naszej skórze.

Organizatorzy, czyli  Atelier kosmetyki naturalnej Mira Organic, sami określają swoje kosmetyki mianem „tak naturalnych, że można je zjeść”. I właściwie – mają rację! Po przeanalizowaniu składu ich kosmetyków, śmiem twierdzić, że to 100% natura! Natura, która tak wspaniale wpływa na naszą skórę…

fot: źródło

Dlatego też, organizatorki zapraszają na spotkanie przy pysznej herbacie i zdrowych przekąskach na kocu – na łonie natury! W końcu, naturalne kosmetyki, to i naturalne środowisko, prawda? 😉

Jeśli jesteście zainteresowane naturalną pielęgnacją, a dodatkowo, chciałybyście się dowiedzieć, jak dobroczynne jest działanie olejków na nasz organizm (zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz) – nie zwlekajcie!

Park im. Henryka Jordana w Krakowie, w terminie:

  • 15 sierpnia, godzina 17:00
  • 17 sierpnia, godzina 17:00
  • 18 sierpnia, godzina 17:00
  • 19 sierpnia, godzina 17:00

Spotkacie się tam między innymi: z naturalnymi kosmetykami, które nie zapychają, a pomagają w nawilżeniu i regeneracji skóry, z kobietami, które podzielają entuzjazm organicznych specyfików, a także ze skarbnicą wiedzy, którą są organizatorki – podzielicie się doświadczeniem na temat pielęgnacji domowymi, naturalnymi składnikami. Jeśli jednak nie próbowałyście pielęgnacji w domu, to dowiecie się, jak stworzyć swoje własne, naturalne maseczki i peelingi!

fot: źródło

Atelier kosmetyki naturalnej Mira Organic opowie, jak powstają naturalne kosmetyki, w jaki sposób działają i przybliży temat olejków, które są niezwykle przyjazne naszej skórze. Żeby na suchej teorii się nie kończyło – piknik przewiduje również smarowanie, wąchanie i testowanie kosmetyków MIRA ORGANIC na własnej skórze! Świetnie, prawda? Możecie przekonać się do organicznych wyrobów, próbując je na sobie – nie kupujecie w ciemno!

Jak mówią organizatorki: „Zrobimy sobie małe zabiegi SPA, dostaniecie małe upominki od MIRA ORGANIC…” Jak tutaj się nie skusić na naturalne spa i niespodzianki?! Ja nie umiem się powstrzymać!

fot: źródło

Jedzenie, spa, nowa wiedza i naturalne kosmetyki, a wszystko to na świeżym powietrzu… czy to już kobiecy raj? 🙂 A wszystko to w cenie 20 zł, które płatne jest przed spotkaniem, odbywające się przy drewnianym placu zabaw od strony Hali Wisły.

W razie problemów, organizatorzy są pod telefonami – można śmiało dzwonić.

Ważne informacje: Spotkanie odbędzie się przy zapisie co najmniej 5 osób. Jeśli w jednym terminie się nie odbędzie, inne są dalej aktualne.

Ja nie mogę się powstrzymać, przecież jestem tylko kobietą – wybieram się na piknik! A Ty? Dołączysz do mnie?