PINTA Party 2018

0
822

fot: źródło

Fani dobrego piwa, chodźcie tutaj! Mam dla Was bardzo ciekawą propozycję na najbliższą sobotę. Lubicie piwo kraftowe, a idealny weekend to taki, gdzie możecie w spokoju delektować się ulubionym, zimnym kraftem? Wydaje mi się, że moja perspektywa najbliższego weekendu, będzie dla Was zadowalająca. 😉

Na ulicy Dolnych Młynów 10/3 w Krakowie, odbędzie się PINTA Party 2018! Jest środek wakacji, słońce oprósza nas swoimi promieniami, a jedyne, o czym marzymy, to zimny, nawadniający napój…a w tej sytuacji, tym napojem jest piwo. No „Weźże Krafta!” 😉 Już w sobotę, 4 sierpnia, od godziny 14:00, będziecie mieli okazję delektować się wysublimowanymi, specjalnie schłodzonymi napojami procentowymi, które idealnie zabijają pragnienie.

fot: źródło

Gorąca miejscówka w Krakowie i zabawa w „tasmańskich oparach kraftu” – takie rzeczy tylko z Browar PINTA w najbliższą sobotę! Kierunek: Hala Główna i Weźże Krafta.

Organizatorzy czekają na każdego z Was – oczywiście, tych pełnoletnich. 😉

Atrakcji nie brakuje – oprócz pysznego piwa, czeka na Was jedzenie i…sami przeczytajcie:

Piwo!
Ponad 40 kranów i 3 bary – w tym premierowo PHT Tasmania – uwarzone w ramach PINTA Hop Tour i chmielone odmianami przywiezionymi z chmielobrania w Tasmanii w marcu 2018 roku.
Plus selekcja rarytasów od przyjaciół z Polski i zagranicy.

Muzyka!
Nieprzerwana seria hitów oraz dance floor – zapewnia Hala Główna.

1000 IBU!
Tomasz Kopyra na żywo, czyli wszystko może się zdarzyć.

Extra!
All day Tasmanian menu. W tym kangur.

Video!
PINTA Hop Tour – epizod trzeci – PHT Tasmania.”

Wstęp wolny – przybywajcie licznie i do zobaczenia na miejscu!

A na koniec pytanie -jaki jest Twój ulubiony kratf? A może szczególnie polecasz jakiś konkretny smak dla laików krafta? 🙂

Poprzedni artykułWakacyjna czytelnia
Następny artykułTargi Śniadaniowe w Zet Pe Te (15.08)
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.