Pizza w rytmie disco-polo. Nagranie lokalu w Krakowie podbija Internet!

0
642
Autor: Screen: Youtube/Joker Pizza Song

Pewna krakowska pizzeria wie, jak przyciągnąć uwagę mediów i potencjalnych klientów. Lokal stworzył teledysk i utwór w rytmie disco-polo. Tekst tej piosenki będziesz nucić pod nosem cały dzisiejszy dzień. Musicie to zobaczyć!

Joker Pizza piosenką disco polo zachęca do zakupu ich pizzy.

„Sprawdźcie nasz nowy 🎵 HIT „Joker Joker Pizza”🎵, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was. 💥 Mamy nadzieje, że wpadnie Wam w ucho i spędzicie z nim niejedną karnawałową noc!” – zachęca w mediach społecznościowych krakowska Joker Pizza.

Czytaj: Twoja choinka może dostać drugie życie. Dołącz do Akcji Choinka 2020/2021

Rozdawanie ulotek, naklejanie plakatów i oferowanie zniżek to już przeszłość. Teraz życie toczy się w Internecie, dlatego pewna krakowska pizzeria wpadła na świetny pomysł rozreklamowania swojego lokalu. Nagrano piosenkę disco-polo oraz nakręcono do niej teledysk.

„Joker Pizza Song” od razu wpada w ucho, bo jest oparta na popularnym kawałku z lat ’80. Smaczku dodaje kiczowaty, ale zabawny teledysk.

Piosenka już jest hitem Internetu, podbija m.in. popularny serwis Wykop. Koniecznie zobaczcie teledysk! Od razu będziecie mieli lepszy dzień.

Jeśli nabraliście ochotę na pizzę, to lokal mieści się na jednym z osiedli w Nowej Hucie.

Czytaj: Sklep z kapeluszami w Krakowie upada przez pandemię. Pomóż pani Marii przetrwać

Szukasz pracy w Krakowie? Koniecznie zajrzyj do pl.jooble.org