Planty – Targi Zielonych Wnętrz x Ekotyki

0
895

fot: źródło

Jak najlepiej przywitać wiosnę? Powiewem świeżości, nowości, a przede wszystkim – natury! Planty – Targi Zielonych Wnętrz x Ekotyki Targi Kosmetyków Naturalnych przybywają do Krakowa, aby pożegnać zimę i wprowadzić słońce między nas wszystkich!

Do targów zostało jeszcze mnóstwo czasu, ale wszyscy wiemy, jak wygląda organizacja czasu na ostatnią chwilę… 😉 Już teraz przychodzimy z fenomenalnymi informacjami – Ekotyki Targi Kosmetyków Naturalnych, przybywają do Krakowa z wielką niespodzianką…wraz z nimi, po raz pierwszy pojawią się również Planty – Targi Zielonych Wnętrz! Jeśli chcecie kupić prawdziwe, naturalne, POLSKIE kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach…przybywajcie na targi! Entuzjaści urban jugle, którzy – jak mówią sami organizatorzy, czyli Planty – targi zielonych wnętrz i EKOtyki – Targi Kosmetyków Naturalnych, chcą stworzyć efektowne, wyjątkowe wnętrza, w których główną rolę będą odgrywały planty i motywy roślinne, również się tutaj odnajdą! Motywem przewodnim jest NATURA – zarówno ta w kosmetykach, jak i dekoracyjna. W weekend 23-24 marca, a konkretnie: 23.03 i 24.03 w godzinach 11:00-18:00, na ul. Wiślnej 1 w Pałacu Czeczotka, odbędą się pachnące, ZIELONE targi. 🙂 Wstęp jest, oczywiście, bezpłatny! A jeśli chcecie wziąć czynny udział i zostać wystawcą…skontaktujcie się z organizatorami: targiplanty@gmail.com. Już teraz zapisujcie w kalendarzu to, gdzie się spotykamy za ponad miesiąc!

fot: źródło

Przeczytaj: Są miejsca znane i nieznane…synagogi Kazimierza

Znajdziecie tutaj dosłownie wszystko! Niech nie zmylą Was „kosmetyki” i „rośliny” w nazwie…dobrodziejstwa są „nieco” większego kalibru. 😉 Jeśli poszukujecie roślin, poduszek, świeczek, florystycznych tapet, dodatków z kamienia i drewna, naturalnej biżuterii, doniczek, naturalnych tkanin, kwiecistych plakatów bądź eko akcesoriów – wszystko to (i jeszcze więcej!) znajdziecie właśnie tutaj, na targach! Zimą tęsknimy za wiosną, za jej wszechobecnym ciepłem otulającym nasze ciało, jednak pory roku się zmieniają, a na kolejną porcję promieni musimy trochę poczekać… A gdyby tak stworzyć swoją prywatną, miejską dżunglę w zaciszu mieszkania i utrzymywać zieleń przez cały rok?! To brzmi jak świetny plan, a targi pomogą w realizacji zielonego marzenia! 😉 Nie zwlekajcie i korzystajcie z dobrodziejstw tego, co NATURALNE i prawdziwe… Myślę, że przedostatni weekend marca macie zaplanowany, bo ja na pewno wiem, co będę robiła 23 i 24 marca!

fot: źródło

Sprawdź: f7sport

Braliście kiedyś udział w takich targach? Ja – mówiąc szczerze – zawsze chciałam się wybrać, ale niestety, ciągle coś mi wypadało… Teraz jednak zrobię wszystko, aby pojawić się na Ekotykach i przywitać wiosnę, za którą po srogiej, krakowskiej zimie, bardzo tęsknię! Do zobaczenia w pałacu Czeczotka!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.