Po Drugiej Stronie Lustra – Alternatywny Piknik Rodzinny

0
995

fot: źródło

Wspaniali Zet Pe Te, po raz kolejny organizują niezwykłe wydarzenie! Wczoraj – Targi Śniadaniowe, a w sobotę, 18 sierpnia, również jedzenie! Tym razem jednak, na celownik obieramy piknik na świeżym powietrzu. Nie będzie to typowy piknik, bowiem jak sama nazwa wskazuje – jest to jego alternatywna odmiana.

Piknik trwa aż dwa dni! Nadchodzący weekend, czyli 18 sierpnia (sobota) i 19 sierpnia (niedziela), zwiastuje nam alternatywne spotkanie rodzinne pod skrzydłami Zet Pe Te!

Dolnych Młynów 10, 18.08 (sobota) i 19.08 (niedziela), w godzinach 12:00 – 22:00.

To magiczne, dwudniowe wydarzenie, odbędzie się na terenie ogródka klubu Zetpete, gdzie organizatorzy zabiorą Was do wyjątkowego świata, niczym z Alicji w Krainie Czarów! A znając organizatorów, na pewno bardzo postarają się, aby oddać ten klimat… 😉

fot: źródło

Dorośli – nie martwcie się! Pośród rozmaitych dekoracji i instalacji artystycznych, niecodziennych rozrywek będą mogli doświadczyć zarówno najmłodsi, jak i starsi. Stąd też wiemy, że organizatorzy zadbali o każdego przedstawiciela rodziny, niezależnie od wieku.

Ponadto, wśród kolorowych dekoracji i nietuzinkowych smaków, organizatorzy pragną zaprezentować kreatywne sposoby spędzenia letniego weekendu w mieście, gdzie nasze piękne miasto, oferuje nam mnóstwo atrakcji!

Natomiast podczas samego pikniku, ZetPeTe pragnie zaprosić uczestników na muzyczną wycieczkę w towarzystwie chilloutowych brzmień, które będzie serwować Goadupa Djs w składzie: Havaya, Trip i Meff.

Na pewno usłyszycie te spokojne kawałki, które idealnie będą się nadawały do spożywania piknikowych pyszności. 😉

Uczestnicy pikniku mają zapewnione mnóstwo atrakcji! Tym lepiej byłoby, gdyby wzięli udział w nietypowych zabawach, warsztatach i pokazach, bo tylko tutaj organizatorzy zapewniają nam niezapomniane przygody. 😉 W programie między innymi: joga, kuglarstwo, taniec z ogniem, pokaz BMXowych trików, warsztaty z robienia dekoracji, wspólne malowanie, loteria z nietuzinkowymi fantami, warsztaty z wiązania chust, wielkie bańki mydlane, warsztaty DJskie i bębniarskie, orientalny Food&Chai shop, instalacje artystów Goadupa Festival, strefa dla najmłodszych oraz kino letnie. A to i tak nie wszystko! Dzieją się wspaniałe rzeczy, prawda? 🙂

Szczegółowy program pikniku, zostanie podany wkrótce – choć mogę Wam zdradzić, że jest na co czekać!

fot: źródło

Całość dochodu z imprezy, przeznaczona będzie na cele statutowe fundacji Go-Art, organizatora Goadupa Arts, Culture & Music Festival.

Przybywajcie, bawcie się i aktywnie korzystajcie z ostatnich dni wakacji!

Poprzedni artykułZ drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989
Następny artykułWawel o zmierzchu nie milczy!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.