Pociąg do Hogwartu 2

0
1194

fot: źródło

To wydarzenie powinno zainteresować wszystkich tych, którzy są fanami chłopca w okularach, którego imię rozpoczyna się na literę „H”, a kończy na literę „Y”… Tak, dobrze myślicie – to Harry Potter! Zabieramy Was na przejażdżkę „Pociągiem do Hogwartu 2”!

„Pociągiem do Hogwartu 2”, to niezwykły seans filmowy, który przygotowali niezawodni: Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego i SCENA PIAST Piastowska 47. Jeśli chcielibyście poznać różnicę między Animagiem a Wilkołakiem lub – co bardziej prawdopodobne – pragniecie okryć się „wieczną chwałą” – nie pozostało Wam nic innego, jak przyjść na (niepowtarzalny) seans! W sali kinowej, nawet na maratonie naszego Ulubionego Czarodzieja Harry’ego, nie poczujecie tego, co na tym seansie… Zresztą – które kino przygotowuje turnieje, quizy, magicznie dekoruje salę i umożliwia wygodne leżakowanie na seansie? 😉 Takie rzeczy tylko z UJ! Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego postanowił spełnić marzenia każdego fana magii i wielbiciela dobrego kina, dlatego też stworzył możliwość seansu, o jakim – powiedzmy sobie szczerze – zawsze marzyliśmy!

fot: źródło

Przeczytaj: Projekt Queen Symfonicznie z wielką orkiestrą w ICE Kraków

Już za 6 dni, 19 stycznia 2019 roku, SCENA PIAST Piastowska 47, zamieni się w studenckie kino z prawdziwego zdarzenia! O godzinie 18:00, Kraków Dragons – Quidditch team, wygłoszą prelekcję dotyczącą gry Quidditch, a pół godziny później, o godzinie 18:30, zostaną wyświetlone dwa filmy: „Harry Potter i Więzień Azkabanu” oraz „Harry Potter i Czara Ognia„. Wstęp jest bezpłatny, a w świat magii można „wejść” już o godzinie 17:15. 🙂 UWAGA – ilość miejsc ograniczona – korzystajcie, póki jeszcze jakieś są!

PS. Czekają na Was wygodne pufy, leżaki i krzesła oraz smakowitości z wózeczka rozmaitości dla prawdziwych czarodziei i jak na maniaków kina przystało – klasyczny popcorn. 😉 A jeśli chcecie, możecie przynieść własne koce i poduszki – klimat domowo-kinowy!

fot: źródło

Sprawdź: f7wroclaw

A Wy? Lubicie Pana Pottera i jego przygody?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.