Podgórska Wyprzedaż Garażowa

0
926

fot: źródło

W szafie zalegają nienoszone, za duże bądź za małe rzeczy? Chomikujecie wiele ubrań, które tylko zajmują miejsce? Nie róbcie tego – pozbądźcie się zbędnego balastu i…upolujcie równie piękne rzeczy! Już wkrótce będziecie mieli taką okazję, ponieważ za niespełna dwa tygodnie odbędzie się Podgórska Wyprzedaż Garażowa!

Jeśli nie macie czasu ani ochoty na wystawianie swoich rzeczy na portale społecznościowe, ogłaszanie się czy wysyłanie paczek – sąsiedzi z Podgórza wychodzą naprzeciw Waszym oczekiwaniom! Organizatorzy, czyli Podgórze, Kraków, zapraszają na pierwszą Sąsiedzką Wyprzedaż Garażową w Podgórzu. To idealna okazja, aby „wywietrzyć” swoją szafę przed letnią „wymianą” ubrań. Nawet jeśli chcielibyście pozbyć się nieużywanego ekspresu do kawy czy zapomnianej pościeli, która kolejny rok zalega w czeluściach komody – nie ma żadnego problemu! Wystarczy, że zapiszecie się za pomocą formularza klikając TUTAJ i…tyle! Żadnych formalności, wysyłek, ogłaszania się – zabieracie to, co chcecie, oddajecie i…polujecie na inne perełki.

fot: źródło

Przeczytaj: MINI PET SHOW II

Zasady są niezwykle proste: sprzedajemy, kupujemy, wymieniamy i rozdajemy to, czego już nie potrzebujemy, jednocześnie dając drugie życie rzeczom, które mogą posłużyć komuś innemu. A wszystko to otoczone aurą przemiłej, sąsiedzkiej atmosfery, gdzie każdy poczuje się jak w domu! Jest to również fantastyczna okazja do zawiązania nowych znajomości z sąsiadami. Kto wie, może kiedyś zabraknie Wam cukru, a w niedzielę niehandlową nie będziecie mogli go nigdzie kupić, więc trzeba będzie pożyczyć od sąsiada? Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa w Podgórzu to same korzyści – zarówno społeczne, materialne, jak i finansowe. To od Was zależy, czy chcecie sprzedać bądź wymienić swoje dobra. Wystarczy, że w sobotę 15 czerwca w godzinach 14:00 – 16:00, wybierzecie się na plac Niepodległości i sami podejmiecie decyzję, co chcecie zrobić ze swoimi (i nie tylko) rzeczami.

Jeśli macie jakieś pytania, możecie zgłosić się pod adres: klaudia@podgorze.pl

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Bierzecie udział w wyprzedażach garażowych? Jak często pojawiacie się na takich wydarzeniach? My przekonaliśmy się, że takie wymiany są naprawdę świetne! Można upolować wiele wspaniałych perełek, które w sklepach kosztują krocie, dlatego zachęcamy do brania udziału w takich wydarzeniach!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułMINI PET SHOW II
Następny artykułŚwiętujemy 5 urodziny Tauron Areny!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.