Podziemny Kiermasz Książek – kup książkę za piątaka!

0
688
views

fot: źródło

Po co kupować nowe, niezwykle drogie książki, skoro możemy zdobyć je (dosłownie!) za „piątaka”? 😉 Nie dość, że na kiermaszu wejdziemy w posiadanie książki z duszą, to dostaniemy ją praktycznie za bezcen! Mamy tu moli książkowych? Przybywajcie na Podziemny Kiermasz Książek!

Organizatorzy, czyli PUB Pod Ziemią – Kraków, postanowili wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom i stworzyć…CYKLICZNY kiermasz książek! Nie musimy czekać kilka miesięcy, aby wymienić się i kupić wspaniałe, wyjątkowe książki z duszą, bowiem w każdą ostatnią środę miesiąca, odbywa się Podziemny Kiermasz Książek! Na kiermaszu panuje JEDNA zasada…WSZYSTKIE, absolutnie WSZYSTKIE KSIĄŻKI SĄ TYLKO ZA „PIĄTAKA”!

fot: źródło

Przeczytaj: Zwiedź wszystkie oddziały MNK w nowym roku! 

Jeśli chcielibyście wystawić swoje książki, podzielić się z innymi swoimi wyjątkowymi zbiorami bądź pragniecie odświeżyć swoją biblioteczkę – nic prostszego! Wystarczy, że skontaktujecie się z organizatorami (wyślijcie wiadomość prywatną, klikając TUTAJ), a oni – jak sami mówią – gwarantują, że znajdą stolik na Waszą wystawkę na najbliższym kiermaszu! Już za 3 dni, 30 stycznia, przybywajcie do PUBu Pod Ziemią, który znajduje się na ulicy Miodowej 43 na godzinę 18:00 i…korzystajcie z dobrodziejstw zawsze żywych książek! Na pewno znajdziecie coś dla siebie – zarówno ci, którzy kochają fantastykę, książki historyczne i przygodowe, jak i osoby lubujące się w romansidłach i powieściach fabularnych, znajdą tutaj coś dla siebie. 😉

fot: źródło

Sprawdź: f7poznan

Braliście kiedyś udział w takim kiermaszu? A może dopiero się wybieracie? Pamiętajcie – kiedyś musi być ten pierwszy raz! 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułZwiedź wszystkie oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie!
Następny artykułWarsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych i kosmetycznych
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ