Półkolonia Sierpień 2018

0
708

fot: źródło

Jedzenie jedzeniem, bieganie bieganiem, ale nie zapominamy o naszych najmłodszych! Jeśli Wasze dzieci narzekają na nadmiar wolnego czasu (to tak idzie?!) lub za dużo czasu spędzają przy komputerze, a Wy chcielibyście, aby spędziły ostatnie dni wakacji jak najlepiej – sierpniowa półkolonia właśnie się rozpoczyna!

Od początku sierpnia, czyli od 1.08 do 31.08, prowadzona jest półkolonia dla najmłodszych. W zasadzie, każdego dnia, przez dziesięć godzin (7:30-17:30), trwa półkolonia wypełniona rozrywką i nauką poprzez zabawę. Mówią, że to najlepsza półkolonia w Krakowie! Chyba trzeba tam posłać nasze ukochane dzieci… 🙂 W „Harcowni„, na ulicy Halszki 28 w Krakowie, pod okiem wspaniałych opiekunów, Wasze dzieci z radością spędzają kreatywnie czas.

fot: źródło

Harcownia zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat, którym zapewnia, że zapomną, co to nuda! Zresztą, w słowniku organizatorów nie ma takiego słowa. 😉 Pomysłowi animatorzy zapełniają każdą chwilę w niezwykły sposób – atrakcje, które wymyślili, są na najwyższym poziomie! Świetna zabawa, brak nudy, mnóstwo śmiechu i frajdy, a także szansa na zawiązanie nowych przyjaźni…czy istnieje lepszy przepis na szczęśliwe dziecko? 🙂

W planach między innymi:

-warsztaty plastyczne,

-zajęcia ruchowe,

-fitness dla dzieci,

-wycieczki,

-spacery,

-twórcze zabawy,

-szalone eksperymenty,

i wiele, wieele innych. 😉

fot: źródło

Program organizowany jest w taki sposób, aby nie było czasu na nudę. Organizatorzy podkreślają jednak, że najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego też oferują kameralną grupę – ok 16 osób + wykwalifikowana i doświadczona kadra. Półkolonia została zgłoszona do kuratorium oświaty, a program dostosowywany jest do wieku i możliwości uczestników turnusu.

Słowami organizatorów:

„Naszą misją jest zobaczyć radość w oczach dzieci- przekonaj się, że potrafimy tego dokonać!”

Gwarantowane są oczywiście posiłki, które dostarcza firma cateringowa specjalizująca się w żywieniu dzieci, stąd też posiłki są zdrowe i zróżnicowane.

fot: źródło

Dodatkowo, za tak niesamowity czas, Wy, rodzice, płacicie tylko 490 zł – za całe 31 dni!

Ramowy program półkolonii:

-7.30-8.30 – zabawy świetlicowe
-8.30-16.00– zajęcia programowe w tym 3 posiłki (sportowe, muzyczne, taneczne, fitness, ruchowe, plastyczne, wyjście na basen, wycieczki, itp.)
-16.00-17.30 – zabawy świetlicowe

Turnusy SIERPIEŃ 2018:
I (30.07-03.08) – Szalony Naukowiec
W planie przede wszystkim: ruch na wiele sposobów, wyjście na basen i do parku doświadczeń, zajęcia gimnastyczne, podchody oraz różnego rodzaju eksperymenty przy użyciu odczynników, które każdy znajdzie w kuchni. Przekonamy się, że zabawa z chemią i fizyką może być kolorowa i radosna.

II (6-10.08) – Olimpiada sportowa
W planie przede wszystkim: wyjście na basen, wycieczka do parku linowego lub na ściankę wspinaczkową, zabawa w podchody, gimnastyka oraz ruch na wiele różnych sposobów. Ponadto gry i zabawy rekreacyjne oraz konkurencje sportowe z nagrodami.

III (13-17.08) – Badacze przyrody
Wyruszymy w teren, aby z lupami obserwować zdumiewający Świat przyrody, spróbujemy zrobić własną chmurę i wywołać deszcz, nauczymy się obsługiwać prawdziwy mikroskop!

IV (20-24.08) – Odkrywcy świata
Wspólnie odkryjemy piękno drzemiące w najodleglejszych zakątkach świata, nauczymy się chińskich znaków i języka suahili. Spróbujemy przysmaków orientalnych kuchni, zatańczymy wyjątkowe tańce i sprawdzimy czym bawią się dzieci na drugim krańcu świata

V (27-31.08) – Ahoj Przygodo
Ahoj! Spróbujemy wspólnie odnaleźć zaginiony skarb, stoczyć bitwę morską i przekonać się co i kogo można spotkać w morskich głębinach. W towarzystwie szant spędzimy radośnie ostatni tydzień wakacji.

fot: źródło

W cenie turnusu:
(kolejny turnus 5% zniżki, rodzeństwo 10% zniżki, )
– opieka wykwalifikowanej kadry,
– kameralna grupa- max 16 osób
– ubezpieczenie NNW
– wyżywienie: śniadanie, obiad i podwieczorek
– woda bez ograniczeń,
– materiały plastyczne,
– autorski program,
– niezapomniane wrażenia!

Kto chce sprawić radość swojemu dziecku i zapisze ja półkolonię? 🙂