Półkolonie ze Szkiełkiem i Okiem

0
702

fot: źródło

To już ostatnie dni wakacji dla tych „najmłodszych” – niektórym z nich, powoli może doskwierać nuda! Dlatego też mamy propozycję dla znudzonych wakacjami, którzy nadal poszukują przygód i świetnej zabawy!

Organizatorzy, czyli Szkiełko i Oko edukacja przyrodnicza, postanowili wyjść z inicjatywą i zadbać o ogrom atrakcji, zabawy i rozrywki podczas ostatnich dni wakacji, a więc…zapraszamy na półkolonie!

Zaplanowane zostało 6 turnusów:

25-29 czerwca
2-6 lipca
9-13 lipca
16-20 lipca
30 lipca – 03 sierpnia
20-24 sierpnia
27-31 sierpnia

fot: źródło

Jak mówią organizatorzy, ich główna idea to: „Na naszych półkoloniach stawiamy przede wszystkim na wycieczki, chcemy odkrywać przyrodę w bliższych i dalszych okolicach Krakowa. Chodzić po lasach i łąkach, szukać mieszkańców rzek i pól 🙂 a także eksperymentować w zaciszu Klubu Kultury Chełm. Poza wycieczkami w teren, odwiedzać będziemy ciekawe muzea i poszukamy nauki i przyrody w mieście.”

fot: źródło

PS. SŁOMKI ZABIJAJĄ!!! Przeczytaj: tutaj.

Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej na temat kadry: „Opiekunowie to osoby mające wykształcenie przyrodnicze (ukończone studia wyższe lub doktoranckie z biologii lub ochrony środowiska). Mamy wieloletnie doświadczenie w pracach w terenie oraz równie bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Wszyscy opiekunowie ukończyli kursy wychowawców kolonijnych lub kierowników wypoczynku. Podczas wycieczek jesteśmy w stanie dostarczyć pewnych informacji z zakresu szeroko pojętej przyrody i odpowiedzieć na (prawie wszystkie) dziecięce pytania :)”

fot: źródło

Dodatkowe, ważne informacje:

„Wypoczynek ze Szkiełkiem i Okiem jest akcją pieczołowicie zorganizowaną. Z dużą dokładnością dbamy o dopełnienie wszystkich koniecznych formalności. Kadra ma udokumentowane uprawnienia, potrzebne do organizacji i prowadzenia wypoczynku dla dzieci. Akcja jest zgłoszona do sanepidu (kontrole, które mieliśmy podczas wcześniejszych półkolonii, nie wykazały żadnych uchybień 🙂 ). Półkolonie zgłoszone są również do Kuratorium Oświaty (kontrole z kuratorium również przeszliśmy bardzo pozytywnie 🙂 ). Ponieważ akcja jest zarejestrowana w Kuratorium, rodzice na podstawie faktury mogą ubiegać się o zwrot kosztów wypoczynku u swoich pracodawców.

Liczebność grup i podstawowe informacje:

– półkolonie odbywają się w Klubie Kultury „Chełm” w Krakowie przy ulicy Chełmskiej 16
– w każdym turnusie bierze udział nie więcej niż 15 dzieci, znajdują się one pod stałą opieką 2-3 osób od godziny 7:30-16:30
– zapewniamy obiady, które uwzględniają dietę dziecka (wg. informacji dostarczonych przez rodziców/opiekunów)
– do dyspozycji dzieci jest plac zabaw
– organizujemy wycieczki i kreatywne zajęcia
– wiek uczestników 7-12 lat”

fot: źródło

Przy okazji, przeczytajcie o Cudownej Mocy Sztuki – kliknijcie: tutaj.

Natomiast jeśli chodzi o cenę i promocje:

Cena jednego turnusu (5 dni) to 550zł. Przygotowaliśmy dwie promocje (promocje nie łączą się!):

1. Rodzeństwo – za każde kolejne dziecko rabat 50zł/ turnus
2. Drugi turnus – przy zapisie dziecka na więcej niż jeden turnus, rabat 50zł na każdy kolejny turnus.
DODATKOWO: Osoby, które wpłacą zaliczkę za turnus przed 15 maja, otrzymują rabat w wysokości 50zł/turnus.

UWAGA! W cenę za turnus wliczone zostały wszystkie bilety, w tym przejazdy autokarem, bilety MPK i wstępy, cena za turnus zawiera również koszty obiadów.

Zapisy obowiązują pod numerem telefonu: 609 477 317, 733 377 533 lub mailowo: rezerwacja@szkielkoioko.edu.pl.

Przy czym trzeba pamiętać, że podczas rezerwacji wymagana jest wpłata wysokości 150 zł/os. (płatna do 3 dni od zapisu, po tym czasie rezerwacja przepada). Rezerwację można odwołać najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem turnusu. Po tym czasie wpłata nie jest zwracana.

To jak, kto jest chętny na ostatnie dni świetnej zabawy?! 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij: tutaj.