Polska – Senegal. Słonica Citta wytypowała zwycięzcę meczu. A Ty jak obstawiasz?

0
663

W tym roku XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbywają się w Rosji. Podczas mundialu wyniki meczów polskiej reprezentacji typuje słonica Citta z krakowskiego ogrodu zoologicznego. Mieliście okazję ją już poznać przy okazji Euro 2012. Dziś przed południem Citta wytypowała zwycięzcę w spotkaniu Polska-Senegal. Kto wygra mecz?

Już jutro o godzinie 17:00 Polacy rozpoczną pierwszy mecz na mundialu. Przeciwnikami polskiej drużyny na stadionie Spartaka Moskwa będzie reprezentacja Senegalu. Kto wygra mecz? Słonica Citta wskazała zwycięzców.

Polska – Senegal! Słonica Citta już wie! Zobacz kogo wytypowała jako zwycięzcę meczu. #POLSEN RMF24.pl FIFA World Cup

Publisert av Kraków PL Mandag 18. juni 2018

Citta urodziła się w 1979 roku. Do krakowskiego ZOO trafiła w 2006 roku. Słonica uwielbia kąpiele w wodzi, tarzanie się w błocie i długie drzemki. Nie pogardzi także przekąską, która składa się z 10 kg płatków owsianych, 15 kg marchewki, 12 kg jabłek. Lubi też jeść buraki. Jednak najsmaczniejszą przekąską jest dla niej czekolada.

Słonica miała już okazję się wykazać. Przed meczem towarzyskim Polski z Litwą, Citta wskazała, że „biało-czerwoni” wygrają. I tak się stało: podopieczni Adama Nawałki pokonali Litwinów 4:0 na PGE Narodowym w Warszawie.

Słonica Citta będzie typować wyniki wszystkich meczów reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

Jak będzie tym razem? Czy słonica znowu będzie miała rację? Okaże się już jutro. Mecz Polska – Senegal odbędzie się we wtorek o godz. 17.00.

A kto zwycięży według Ciebie – Polska czy Senegal?

Źródło: youtube.com
Zdjęcia: facebook.com