Prawie coniedzielny Jäger GRILL w Hali Głównej!

0
768

fot: źródło

Jakie macie plany na weekend? Odpoczywacie przy telewizorze, jedziecie nad wodę czy jesteście w pracy? Jeśli jeszcze do końca nie wiecie, co będziecie robić – wychodzę z propozycją smacznego (w dosłownym tego słowa znaczeniu) zakończenia weekendu.

Co niedzielę, na ulicy Dolnych Młynów 10, w Hali Głównej, o godzinie 18:00 rozpoczyna się grillowanie! Jeśli byliście ostatnim razem, to wiecie, że impreza była bardzo udana…dlatego też, po pierwszym grillu w Hali Głównej, organizatorzy przemyśleli sprawę i zrozumieli, że jeden raz to dla nich za mało, a my, konsumenci…sami prosiliśmy o więcej. 🙂

A teraz już oficjalnie możemy potwierdzić fakt, że cykl grilla w Hali Głównej właśnie się rozpoczyna!

fot: źródło

Jeśli nie możecie pojawić się jutro – bez obaw! Pozostały terminy:

-12 sierpnia

-26 sierpnia

-2 września,

wszystko o godzinie 18:00!

Macie szansę wziąć udział w tym, jak mówią organizatorzy, czyli Hala Główna: „prześnym festynie kiełbaski w najbardziej hipsterskim miejscu Krakowa”!

Tak, jak ustalili organizatorzy – zasady pozostają proste i ruchome:
„Możecie przynieść wszystko to, co chcecie, a my Wam to przyrządzimy
albo
Kupcie sobie coś z naszego grillowego menu:
– Karkówka marynowana w Jagermeisterze / ok. 100g – 10zł
– Po prostu kiełbaska / 1 szt. – 6zł
– Pieczywko – gratis”

A do tego picie jakie tylko chcecie! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. 😉

fot: źródło

To jak, kto jutro wpada na grilla na Dolne Młyny?

Poprzedni artykułKto czyta – nie błądzi! Odwiedź Krakowski Kiermasz Książki!
Następny artykułKraków (Nie)Zapomniany.
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.