Projekt Queen Symfonicznie z wielką orkiestrą w ICE Kraków

0
871

fot: źródło

Po wielkim sukcesie genialnego filmu „Bohemian Rhapsody”, powraca długo wyczekiwany projekt! Po dwóch latach przerwy, QUEEN SYMFONICZNIE znów zagości w Mieście Królów w Centrum Kongresowym ICE Kraków!

To nie koniec wspaniałych informacji! Standardowy skład Queen Symfonicznie zostanie poszerzony o Hollyłodzką Orkiestrę Filmową! Koncert podzielony będzie na dwie części, a na scenie usłyszymy ponad 50 artystów, którzy wykonają kultowe, najwybitniejsze utwory Queen. Wszystko to odbędzie się 3 listopada 2019 roku o godzinie 19:00 (wejście od godziny 18:30) w ICE Kraków Congress Centre, które znajduje się na ulicy Marii Konopnickiej 17. Bilety można kupić już teraz – wystarczy, że klikniesz TUTAJ. Bilety można również dostać w sieciach Ticketmaster/Eventim/Empik i Media Markt.

fot: źródło

Czym właściwie jest projekt QUEEN SYMFONICZNIE? Najlepiej będzie przytoczyć słowa organizatorów, którzy idealnie ujęli ideę owego projektu, tj. Queen SymfonicznieFANTOM MEDIA – Agencja artystyczna oraz ICE Kraków Congress Centre: „To niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od sześciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 150 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 100000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.”

Przeczytaj: Ferie bez nudy – co robić w Krakowie podczas ferii?

fot: źródło

Sprawdź: f7city

Kto nie może doczekać się tego fenomenalnego wydarzenia? A może już zdążyliście zakupić bilety? 😉 Jeśli nadal macie wątpliwości i nie możecie się zdecydować – uwierzcie mi na słowo, że TO TRZEBA USŁYSZEĆ I ZOBACZYĆ NA ŻYWO! Takiej okazji nie można przegapić – szczególnie, że trzeba będzie na nią – jak już wiemy z autopsji – „trochę” poczekać… 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułJak brzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Krakowie?
Następny artykułPociąg do Hogwartu 2
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.