Przestrzeń Pełna Dobra z IKEA Kraków

0
899

fot: źródło

IKEA słynie z pięknych, nowoczesnych i minimalistycznych mebli, które dostępne są w niezwykle przystępnej cenie. Oprócz wyposażenia domu, szwedzka marka stawia na ludzi i planetę, wprowadzając coraz to nowsze innowacje i zmiany.

Tym razem, nasza lokalna, krako(w)ska IKEA, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i…zapragnęła „oczyścić” nasze mieszkanie. I wcale nie chodzi tu o posprzątanie naszych przysłowiowych czterech kątów. Każdy z nas posiada nieużywane przedmioty, które leżą schowane na dnie szafy bądź zalegają w nietkniętych kartonach. Zabawki, które nie przypadły do gustu dzieciom, dawno przeczytane książki i nietrafione prezenty – przyznajcie się, kto z Was zna ten problem? W naszych szafach (i nie tylko) kryje się wiele nietkniętych rzeczy, które dla kogoś innego mogą okazać się niezwykle cennym, materialnym dobrem. Dajmy nowe życie nieużywanym przez nas przedmiotom, a jednocześnie zyskajmy miejsce, którego wiecznie nam brakuje!

fot: źródło

Przeczytaj: Piknik rodzinny +4łapy

Bierzmy przykład z IKEA i bądźmy eko! Czy wiecie, że szwedzka marka wprowadziła jadalne talerze i ogranicza nieprzyjazny dla środowiska plastik? Zostaw swoje nieużywane, zalegające w szafie przedmioty w Przestrzeni Pełnej Dobra IKEA i daj im drugie życie! A przy okazji, może i Ty wybierzesz coś dla siebie? Gwarantujemy, że będzie w czym wybierać! Już 16-19 maja 2019 r. w godzinach 10:00-21:00 wybierzcie się do Forum Przestrzenie i Forum Wydarzeń w Krakowie i…oddawajcie, zabierajcie, wymieniajcie się materialnymi dobrami!

Regulamin:

  1.  Dziel się tym, co dobre. Każdy przedmiot, któremu chcesz znaleźć nowy dom, musi być w dobrym stanie. Nie przynoś rzeczy zniszczonych.
  2.  Dobre, ale i drobne. Możesz zostawić dowolny przedmiot, ale musi się zmieścić w naszej przestrzeni. Czekamy na Twoje książki, ubrania, zabawki, nieduże artykuły wyposażenia wnętrz, rośliny itp.
  3. Przyda się? Bierz śmiało. Chcemy, aby nieużywane przedmioty znalazły nowy dom, zyskały nowe życie. Możesz wziąć więc wszystko, co przyda się Tobie lub Twoim bliskim.
  4.  Nie przyda się? Zostaw dla innych. Przestrzeń Pełną Dobra tworzą ludzie, którzy bezinteresownie chcą podzielić się czymś z innymi. Przedmioty, które zostaną po zakończeniu akcji oraz wszystkie meble trafią do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Do zobaczenia w Przestrzeni Pełnej Dobra!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.