Przygarnij Bezdomnego Psiaka – Akcja w Teatrze Barakah

0
700

fot: źródło

Teatr Barakah nie zajmuje się wyłącznie wystawianiem sztuk i przedstawień teatralnych… Tym razem, teatr skupia się na…bezdomnych psach! Jeśli w Waszym sercu jest miejsce na miłość do futrzaka, już 7 kwietnia, przybywajcie na ulicę Paulińską 28!

Akcja w Teatrze Barakah, czyli Przygarnij Bezdomnego Psiaka, odbędzie się już po raz drugi! W niedzielę, 7 kwietnia w godzinach 12:00-16:00, organizatorzy, czyli Fundacja Dla Zwierząt La Fauna – interwencje i adopcje i Teatr Barakah, zapraszają do Teatru Barakah, który znajduje się na ulicy Paulińskiej 28, aby pomóc Wam otworzyć się na problem bezdomności zwierząt i wesprzeć w adopcji najcudowniejszych na całym świecie futrzaków! Te najbardziej niezwykłe, wyjątkowe, oddane i obdarzające bezgraniczną miłością psy, „pochodzą” właśnie ze schroniska. Ich dozgonna wdzięczność za nowy, ciepły dom i obecność drugiego człowieka, jest po prostu niewymowna! Każdy, kto miał do czynienia z adoptowanym psem wie, jak bardzo jest cudowny i szczery w swoich działaniach. Psy ze schroniska (zazwyczaj) mają nadbagaż złych doświadczeń, ale wciąż wierzą w człowieka i są gotowe pokochać na nowo. Choć na początku nieufne i niezwykle uważne, z czasem otwierają się na miłość i wraz z nowym właścicielem, cieszą się wspólnym szczęściem. Po pierwszej akcji w Teatrze Barakah, nowy dom znalazła Perełka/Shili i młodziutka Neli! Wierzymy, że i tym razem będzie tak samo. Jak apelują sami organizatorzy: „Marzymy, że Teatr Barakah będzie dla nich biletem do dobrego, bezpiecznego, psiego życia. Wszystko w Waszych rękach, sercach, umysłach ! Nieobojętni KRAKOWIANIE i MAŁOPOLANIE!Jeśli możecie i chcecie dać swój czas, przytulny dom psom wyrwanym z dna biedy i cierpienia to KONIECZNIE PRZYBYWAJCIE do Teatru BRAKAH w sobotę 7 kwietnia na ulicę Paulińską 28, między godziną 12 – 16.

fot: źródło

Przeczytaj: Wyprzedaż na Salwatorze!

Psy, które zostały uratowane przez inspektorów Fundacji La Fauna – Interwencje i Adopcje, pod troskliwą opieką lekarzy weterynarii i wolontariuszy w domach tymczasowych, odrodziły się zupełnie na nowo! Przybrały na wadze, wypiękniały, a ich lśniąca sierść mieni się bardziej, niż najlepszy rozświetlacz. 😉 Jednak brakuje im jednego, w zasadzie najważniejszego – CZŁOWIEKA, który będzie przy nim na zawsze – niezależnie od okoliczności, zarówno w tych dobrych, jak i złych chwilach. Każdy potrzebuje wsparcia – zwierzę również… Jeśli jesteście gotowi, aby dać nowy dom cudownemu psu, to bądźcie z nami już 7 kwietnia w Teatrze Barakah! Możecie również wesprzeć akcję w sposób materialny: karma – jak mówią organizatorzy – „dla psów i kotów, jeśli możemy nieśmiało prosić, to najcenniejsza jest karma dobrej jakości, choćby najmniejsza puszka, paczka – bo nasi podopieczni to często staruszki, rekonwalescenci), obroże, smycze, szelki, miski, transporterki.” Pomagajmy – to nic nie kosztuje! A zwierzęta bez naszego, ludzkiego wsparcia, nie dadzą sobie rady…

Oprócz tego, akcji adopcyjnej towarzyszą WARSZTATY SZYCIA AKCESORIÓW DLA ZWIERZĄT, które poprowadzą niezawodni przyjaciele futrzaków, czyli Basia Faron i Szymon Bałek z pracowni.faron. Pod ich czujnym okiem uszyjemy (tematycznie, przed świętami!) zajączki i kury, które – gwarantujemy – okażą się idealną zabawką w ferworze świąt wielkanocnych! Te osoby, które będą zainteresowane „przytuleniem” szmacianych zwierzaków w zamian za datek na te prawdziwe, potrzebujące realnej pomocy, mogą to załatwić po godzinie 15:00. Z kolei przez cały czas trwania akcji, tj. w godzinach 12:00-16:00, w zamian za datek, będzie można przygarnąć książki, kubki z psami i kotami oraz mnóstwo różnych akcesoriów dla zwierząt, jak np. sakiewki na smaczki czy woreczki przypinane do smyczy (na odchody), które zostały uszyte podczas pierwszej akcji. Prawdziwe zwierzęta w teatrze? Takie rzeczy tylko w Barakah!

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Z kim widzimy się 7 kwietnia na ulicy Paulińskiej 28? My na pewno tam będziemy! A Wy?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.