Psikawka – krako(w)ska Psia Kawiarnia, powiększa swój lokal!

0
1198

fot: źródło

Mamy kolejne dobre wiadomości! W zeszłym roku, w naszym Mieście Królów, otwarto pierwszą w Polsce kawiarnię, w której można wypić pyszną kawę wraz ze swoim czworonożnym, szczekającym pupilem. Inwestycja okazała się na tyle udana, że…właściciele powiększają swój lokal!

Oprócz pysznej, aromatycznej kawy w towarzystwa swojego pupila, który w Psikawce znajdzie mnóstwo atrakcji i zabaw, czekają na nas…INNE PSY! Jeśli Wasz grzeczny pupil lubi bawić się z innymi czworonogami, to macie pewność, że tutaj na pewno się odnajdzie. 😉 A najlepsze dopiero przed nami… Okazuje się, że właściciele Psiej Kawiarni postanowili pójść o krok dalej i dzięki swoim wielkim sercom, dają możliwość znalezienia domu dla pragnących miłości psów! Niektóre psy, które znajdują się w Psikawce, będzie można po prostu adoptować. Jak mówią właściciele kawiarni, którzy wypowiedzieli się na ten temat dla gazetykrakowskiej: „Zanim przekażemy psa nowemu właścicielowi, chcemy mieć pewność, że trafi on do dobrego domu, w którym oprócz odpowiednich warunków będzie kochany jak nigdy wcześniej. Psikawka będzie idealnym miejscem do poznawania ludzi chętnych do adopcji ponieważ oprócz rozmowy przy kawie będziemy mogli zaobserwować jakie podejście do zwierząt ma dana osoba i jak pies czuje się w jej towarzystwie„. To niesamowite, jak wielkie serca mają właściciele – Karolina i Tomek, którzy – jak doskonale widać – są prawdziwymi miłośnikami zwierząt.

fot: źródło

Przeczytaj: Projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie w Krakowie!

PSIKAWKA WRACA! Właściciele poinformowali na swojej stronie na Facebooku, którą znajdziecie TUTAJ, że…po krótkiej przerwie, którą mieli, nareszcie WRACAJĄ! Okazuje się, że podpisali umowę najmu – jak sami mówią – „fantastycznego lokalu”, który znajduje się przy ulicy Mazowieckiej. Powierzchnia najmu jest bardzo duża, tak więc bez obaw – znajdzie się miejsce zarówno dla Was, Waszej kawy i przede wszystkim, dla Waszego cudownego pieska. 😉 Tymczasem, właściciele ruszają z remontem i przygotowują się na nasze odwiedziny! O postępach będą nas informować na bieżąco, więc bądźcie cierpliwi i do zobaczenia na wspólnej kawie…z naszymi psami!

fot: źródło

Sprawdź: f7wroclaw

Mieliście już okazję wypić kawkę ze swoim ukochanym pupilem? Jeśli nie – koniecznie nadrabiajcie zaległości! Gwarantuję, że będzie to jedna z najlepszych kaw w Waszym życiu! W końcu, przyznajcie sami – czy istnieje lepsze połączenie niż kawa, Wasz zwierzak i…jeszcze więcej zwierzaków wokół? 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.