Reebok RUN CREW – trenuj przez bieganie w Krakowie!

0
779

fot: źródło

Pozostajemy w temacie sportu – tym razem jednak ukierunkowujemy się na konkretną dyscyplinę, a mianowicie – bieganie. I to nie byle jakie bieganie, bowiem Reebok RUN CREW trenuje w Krakowie! Chciałbyś sprawdzić, jak to jest biegać z Reebok’iem? A może potrzebujesz motywacji i nie chcesz już biegać w pojedynkę? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco – sierpień to Twój czas na rozpalenie w sobie nowej pasji – bieganie.

Rozładowuje stres, wzmacnia mięśnie i sprzyja utracie wagi – to tylko niektóre z pozytywnych skutków biegania. Nie masz pieniędzy na siłownie lub brak ci czasu na dojeżdżanie na treningi, a potrzebujesz wyładować swoją energię? A może chcesz zgubić parę kilogramów i odnaleźć nową, zdrową pasję? Moja odpowiedź brzmi: weź się za bieganie. Zakładasz wygodne buty, wychodzisz z domu i biegniesz. Po prostu. Najprościej, najwygodniej, najtaniej.

fot: źródło

Reebok RUN CREW zaprasza do odkrycia zupełnie nowego, innowacyjnego podejścia do biegania. Jeśli dołączysz do załogi Reebok RUN CREW, z pewnością poprawisz swoje wyniki i nauczysz się, jak poprawnie biegać. Tym samym, łączysz w jedność wszystko to, co najlepsze – ruch, zdrowie, naukę i rozrywkę. Tyle wspaniałych rzeczy i to zupełnie za darmo! Jedyne, czego potrzebujesz, to motywacja, by ubrać wygodne buty i spodnie, po czym wyjść z domu (lub pobiec!) do Galerii Kazimierz i spotkać się ze swoją nową, biegającą załogą. Aby doprecyzować miejsce spotkania, wspomnę tylko, że spotykanie odbywa się przy wejściu obok Pizzy Hut.

Dzięki metodzie Aerobic Capacity, zwiększysz swoją wytrzymałość oraz siłę biegową, co bardzo ci się przyda w najbliższej przyszłości, gdy zdążysz już pokochać bieganie i zapragniesz wystartować w maratonie. 😉

fot: źródło

Ostrzegam tylko, że bieganie uzależnia. To ten moment w ciągu dnia, o którym zacząłeś marzyć już po przebudzeniu. To ten moment, kiedy nareszcie zakładasz wygodne buty i biegniesz, zapominając o codziennych zmartwieniach, przy okazji resetując się na jakiś czas. A jak dobrze wiemy, reset potrzebny jest każdemu z nas. Tym bardziej, gdy stresująca praca daje o sobie znać, a dzieci nie przespały całej nocy, dając Tobie w kość. Wyzwoleniem nie jest alkohol ani papierosy – to psuje nasze zdrowie, a przy okazji zmniejsza zawartość portfela. Sport z kolei jest darmowy i dostępny, legalny dla każdego, w każdym wieku. Warto też przypomnieć, że to właśnie podczas aktywności fizycznej, uwalniają się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Jeśli chcesz być szczęśliwy, zdrowy i przy okazji dobrze wyglądać – znajdź pół godziny i idź pobiegać. A teraz masz możliwość trenować pod okiem profesjonalisty, Adriana Kolasy.

Treningi odbywają się na Bulwarach Wiślanych w terminach:

6.08, godzina 18:00

13.08, godzina 18:00

20.08, godzina 18:00

27.08,  godzina 18:00

To jak? Biegamy razem z Reebok RUN CREW? 😉

Poprzedni artykułSpędź lato aktywnie! Ćwicz w zieleni!
Następny artykułPółkolonia Sierpień 2018
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.