Rock’n’rollowe zaduszki

0
1154

fot: źródło

Pierwszy listopada to dzień Wszystkich Świętych. Tego szczególnego dnia, odwiedzamy groby naszych bliskich, pielęgnujemy je i spotykamy się na cmentarzu, aby pomodlić się za dusze tych, którzy odeszli… Nostalgiczny nastrój najlepiej oddadzą muzycy, których ponadczasowa muzyka żyje w każdy z nas nawet po ich śmierci.

Wielcy muzycy, wielcy ludzie, którzy swoją muzyczną spuścizną karmią każde kolejne pokolenie. David Bowie, Freddie Mercury, Lemmy Kilmister, Kurt Cobain, Jimmy Hendrix, Jim Morrison, Janis Joplin, Kora Jackowska…można by wymieniać i wymieniać. Ci, którzy odeszli (głównie w bardzo młodym wieku), stworzyli niesamowite, muzyczne dzieła, które do dziś żyją w sercach ludzi. Szczególnie smutna jest historia Klubu 27 – czyli fenomenalnych muzyków, poetów, artystów, którzy w wyniku intensywnego trybu życia, zmarli w tak młodym wieku…

fot: źródło

Przeczytaj: Korporanci w służbie Niepodległej 

Te wszystkie, wielkie nazwiska muzyki rockowej, które z różnych przyczyn już nie przebywają pośród nas, usłyszymy już jutro 1 listopada w Jazz Rock Cafe, która znajduje się na ulicy Sławkowskiej 12. Z okazji święta Zmarłych, organizatorzy serdecznie zapraszają na imprezę składającą się z muzyki wokalistów, którzy od nas już odeszli.

fot: źródło

Sprawdź: f7warszawa

Ci, którzy znają wyżej wymienione osoby, nie potrzebują specjalnej zachęty – wszyscy wiemy, że WARTO TAM BYĆ.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.