Runmageddon Kraków – ekstremalny bieg z przeszkodami już w ten weekend!

0
736

W ten weekend nie może Cię zabraknąć w Krakowie! Organizatorzy zapraszają wszystkich, aby wyszli na pole i wbijali na zmagania gorące jak ogień samego Smoka Wawelskiego! Gwarantują masę morderczych przeszkód i zmagań godnych siły i charakteru pełnokrwistych Runmageddończyków! 

Dwudniowy Runmageddon już w ten weekend. Morderczy bieg przez przeszkody w gminie Liszki odbędzie się 25-26 sierpnia. Zmagania zaczną się już o godz. 7.40 rano.

Runmageddon Kraków Liszki by Samsung 25/26.08.2018

Organizatorzy czekają na Was w pięciu formułach:

  1. Intro:  3 km + 15 przeszkód
  2. Rekrut: 6 km + 30 przeszkód
  3. Biznes: 3 km + 15 przeszkód
  4. Kids: bieg dla dzieci w wieku 4-11 lat: 1 km + 10 przeszkód
  5. Classic: 12 km + 50 przeszkód

W sobotę, w pierwszy dzień Runmageddonu odbędą się trasy: Intro, Rekrut, Kids i Biznes. Każda trasa będzie uatrakcyjniana utrudnieniami i zmyślnymi przeszkodami. Z kolei w niedzielę odbędzie się trasa Kids i Classic.

PRZECZYTAJ TAKŻE: OD 1 WRZEŚNIA NIE BĘDZIE MOŻNA UŻYWAĆ TYCH ŻARÓWEK. UE WPROWADZIŁA KOLEJNY ZAKAZ – f7dobry.com

W formule Kids – dzieci będą startować w trzech kategoriach wiekowych

  • 4-5,
  • 6-8,
  • 9-11 lat.

W formule Biznes – należy zebrać 5-osobowy zespół i podjąć wyzwanie. Czeka na Was 3-kilometrowa trasa z błotem, wodą, przeszkodami i tonami satysfakcji na mecie. W zespole zawsze raźniej!

W każdym rokiem chętnych jest coraz więcej. Rok temu liczba uczestników wyniosła powyżej 5000. Organizatorzy szacują, że w tym roku padnie rekordowa liczba startujących. Sport jest modny. Coraz więcej osób decyduje się na podjęcie sportowego wyzwania.

A Ty czujesz się mocarzem? Brakuje Ci adrenaliny? Jeśli tak, koniecznie musisz wziąć udział w ekstremalnym evencie w Mieście Królów!

Ci, którzy nie zdążyli zgłosić swojego udziału na stronie internetowej, mogą to zrobić dzisiaj w biurze zawodów, a także w trakcie imprezy.

Niech moc będzie z Wami! 🙂 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Spędź aktywnie lato w Krakowie. Tu każdy znajdzie coś dla siebie! – f7krakow.pl

Źródło i zdjęcie: www.runmageddon.pl