SIKSA na Szpitalnej 1

0
1759

fot: źródło

Koncert, koncert! I to nie byle kogo, bowiem w Krakowie będziemy gościć…SIKSĘ! Kobietę, która jest niezwykle charyzmatyczną artystką młodego pokolenia. Nie przegapcie tego koncertu – za kilka lat będzie o niej bardzo głośno, a Wy będziecie mogli się pochwalić, że kiedyś byliście na jej koncercie… 😉

Kiedy? W czwartek, 25 października.

O której? O godzinie 19:00.

Gdzie? W miejscu Szpitalna 1.

Organizatorzy, czyli jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Krakowie, tj. Szpitalna 1, z nieukrywaną przyjemnością zapraszają na koncert wyróżniającej się artystki, którą jest SIKSA!

fot: źródło

Przeczytaj również: Miłosne iGRAszki! Klik.

Piosenkarka nie boi się kontrowersji i jasno wyraża to, co myśli – tym samym wiemy, że młode pokolenie, które zajmuje się muzyką, wniesie do naszej kultury dużo dobrego. SIKSA nie stroni od trudnych tematów, bowiem tematyka jej twórczości dotyczy szeroko pojętego życia – zarówno tych dobrych stron, jak i złych. SIKSA to ostatnia przedstawicielka przyszłego zwrotu choreograficznego w stylu punk. Bunt na zamówienie bez organizowania przetargów & clickbaitowa kontrowersja. Piosenkarka estradowa o dwóch głowach, śmiertelna powaga o kwadratowych figurach basu.

fot: źródło

Zapewne nie wiecie, ale SIKSA jest…niewykwalifikowaną instruktorka NOISE-FITNESS dzieląca trening na wytrzymałościowy, siłowy i formy łączone! Ponadto, jak mówią organizatorzy: „Opracowana przez nią „aerobiczna piątka freiheit”, oparta o warunki niestabilności i nierównowagi, niedostosowana jest do indywidualnych potrzeb uczestników. Kondycyjnie to najgorsza reklama Gniezna od czasów Chrztu Polski w Magdeburgu w 966 roku. Dla Czechów chce być tym czym Ewa Farna dla Polaków. Dawniej Superbohaterka. Nie wystąpiła na Męskim Graniu. Wystąpi na Szpitalnej 1.”

Przeczytaj również: Metallica zagra na Narodowym! Klik.

SIKSĘ możecie „dorwać”:
STRONA
FACEBOOK

fot: źródło

Bilety:
20 zł przedsprzedaż – limitowana ilość
25 zł w dniu koncertu
Do kupienia przez Going., codziennie w klubie „Szpitalna 1”, od godziny 13.00 oraz w dniu wydarzenia na bramce.

Słyszeliście już SIKSĘ? Jeśli nie – koniecznie nadróbcie zaległości! 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.