Spotkanie z Janem Nowickim // Piwnica pod Baranami

0
692

fot: źródło

Jan Nowicki to nie tylko genialny, polski aktor, ale również…pisarz. Wiedzieliście, że całkiem niedawno wydał swoją nową książkę? Tomik pod tytułem: „Piosenki, czasem wiersze”, Pan Nowicki zaprezentuje już jutro w Piwnicy pod Baranami!

Spotkanie z Janem Nowickim dedykowane jest jego książce „Piosenki, czasem wiersze”. Będzie dużo rozmów, żartów, śmiechu, ironii i…książek! 😉 Spotkanie, na które wstęp jest, oczywiście, wolny, poprowadzi Zbigniew Książek.

fot: źródło

Przeczytaj: Stare Dobre Małżeństwo w Operze Krakowskiej!

„Panie Janie, drogi przyjacielu
Zadziwiające w Twojej książce jest to, że TY, jeden z najwybitniejszych aktorów, opowiadający o świecie poprzez wcielanie się w innych ludzi, mówiący cudzym tekstem, przemawiasz dziś do nas ogromnie osobistymi PIEŚNIAMI. Nie mówię „wierszami”, „tekstami piosenek”, czy prozą. Porażająco szczerymi PIEŚNIAMI.
Do Twoich PIEŚNI skomponowali muzykę tak wielcy kompozytorzy, jak Zygmunt Konieczny, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Grzegorz Turnau, Andrzej Zarycki, Zbigniew Preisner, czy Włodzimierz Kiniorski
Ty prześmiewca, cynik, artysta niezwykle autokrytyczny, filozof pełną gębą, pokazujesz nam nieznaną cząstkę siebie. Romantyczny, nadwrażliwy, ontologiczny, spragniony miłości bard, usiłujący nauczyć nas dostrzegania codziennego piękna świata, pragnień, kochania i skrywanej wiary. Jest jeszcze kwestia najważniejsza: Bóg i śmierć. Niech czytelnik Twojej książki sam na sam z Twoimi PIEŚNIAMI pofrunie w światy i zaświaty.
Twój
Zbyszek Książek”

Jak – przy takim wprowadzeniu – można nie skusić się na to spotkanie?! W poniedziałek, 29 października o godzinie 19:00, w Piwnicy pod Baranami, porozmawiacie i uśmiejecie się do łez!

Sprawdź: Podaruj obiad! Warszawska restauracja w służbie bezdomnym

To jak, kto wybiera się do Piwnicy Pod Baranami? Taka okazja może się szybko nie powtórzyć, a więc jeśli chcecie miło spędzić początek tygodnia, to wiecie, gdzie się wybrać. Adres – jak mniemam – wszyscy znacie. 😉 A jeśli nie, to przypominam – Rynek Główny 27!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułKoncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo
Następny artykułFilmowy Maraton Praw Człowieka
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.