Spotkanie z Thomasem Reinertsenem Bergiem

0
686

fot: źródło

O 22. Międzynarodowych Targach Książki pisałam tutaj. A wcześniej wspominałam o Conrad Festiwal… Nie trzeba chyba nikomu mówić, że na owych wydarzeniach „przewinie się” mnóstwo książkowych osobistości? 😉 Pojawi się nawet…Thomas Reinertsen Berg!

Organizatorzy, czyli Conrad Festival i Wydawnictwo Znak, zapraszają na Czytanie Teatru Świata, a mówiąc dokładniej…na spotkanie autorskie z Thomasem Reinertsenem Bergiem, zdobywcą nagrody Brageprisen dla najlepszej norweskiej książki non-fiction 2017 roku! Spotkanie będzie połączone z czytaniem fragmentów fenomenalnej książki „Teatr świata. Mapy, które tworzą historię”.

fot: źródło

Przeczytaj: DKCZ Andrzeja Bursy

Już dziś, 27 października o godzinie 18:00 w Massolit Books & Cafe na ulicy Felicjanek 4, spotkamy się z autorem powieści. To niespotykana okazja – jeśli jeszcze nie macie planów, zbierajcie się i wpadajcie do Massolit Books & Cafe! Jak mówią organizatorzy: „Z książki autora dowiesz się jak tworzono pierwsze prehistoryczne rysunki świata, odkryjesz, jaką funkcję pełniły mapy w zarządzaniu imperiami oraz dlaczego zaczęto tworzyć rysunki dna oceanicznego. Teatr świata. Mapy, które tworzą historię to porywająca podróż przez czas i przestrzeń, która na zawsze zmieni twoje myślenie o świecie.”

Całą rozmowę poprowadzi Ewa Bolińska- Gostkowska. Wstęp, oczywiście, wolny.

Spotkanie jest wydarzeniem towarzyszącym Conrad Festival 2018 i odbędzie się w języku angielskim. Idealna okazja, aby podszlifować język i spotkać się z człowiekiem, którego książki są, po prostu, fenomenalne.

fot: źródło

Sprawdź: f7lodz

Wybieracie się na spotkanie? Koniecznie dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.