Stare Dobre Małżeństwo powraca!

0
695
źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Stare_Dobre_Ma%C5%82%C5%BCe%C5%84stwo

Stare Dobre Małżeństwo to jeden z najpopularniejszych zespołów w kręgu piosenki poetyckiej i turystycznej, a bilety na ich koncercie są rozchwytywane jak ciepłe bułeczki. Zwłaszcza w naszym mieście… Dlatego z wielką radością oznajmiamy, że już 7 listopada będziemy ich gościć w krakowskim Klubie Studio!

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Kto jeszcze nie uczestniczył nigdy w koncercie tego zespołu, warto przekonać się jaką moc ma śpiewana poezja i brzmienie instrumentów, wydobywane prosto z serca! W Krakowie koncertował już wielokrotnie. Za każdym razem sale wypełnione są po brzegi ludźmi spragnionymi muzyki, budzącej emocje, wspomnienia i refleksje.

źródło: klubstudio.pl

Stare Dobre Małżeństwo koncertuje od niemal trzech dekad. Zespół jest prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Bilety na koncert można nabyć m.in. na Ticket Club.

Bliżej z twórczością zespołu można zapoznać się na ich stronie internetowej: http://www.staredobremalzenstwo.com.pl/

źródło: klubstudio.pl

 

Stare Dobre Małżeństwo w Klubie Studio

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.