State Street dla psiaków. Adoptuj przyjaciela!

0
671

fot: źródło

Idzie lato, a wraz z nim piękna pogoda, promienie słoneczne otulające nasze ciało i ciepłe, dłuższe wieczory, które zachęcają do spacerów przy zachodzie słońca. Wyobraźcie sobie spacer ze swoim najwierniejszym przyjacielem – psem, ciepły wiatr we włosach i czystą beztroskę… Jeśli jednak nie macie czworonożnego kompana do spacerów, nadchodzi idealna okazja, aby dać pupilowi nowy dom i…mnóstwo wspólnych wędrówek! State Street dla psiaków!

Już za kilka dni, a konkretnie w poniedziałek 27 maja w godzinach 13:00 – 17:00, odbędzie się State Street dla psiaków. Organizatorzy, czyli GŁOS PSA – inspektorat ds. ochrony zwierząt z przyjemnością poinformowali, że patronat nad wydarzeniem objęła firma State Street! To niesamowite, gdy w akcje dla zwierząt włączają się nie tylko jednostki, ale również firmy – wszyscy doceniamy Wasze wielkie serca. Dziękujemy – zarówno w imieniu swoim, jak i psiaków! Akcja rozpoczyna się w malowniczym miejscu, czyli w okolicach Parku Skałek Twardowskiego. Właśnie tam będą czekały na Was kochane, wyczekujące na nowy dom pieski, które od razu można adoptować! Zdradzamy, że na miejscu pojawi się między innymi Kajoja i Barney – dwa wspaniałe pupile, które w mgnieniu oka skradną Wasze serca! Oprócz nich, na miejscu poznacie inne psiaki, które – mamy ogromną nadzieję – wrócą z Wami do nowego, kochającego i ciepłego domu!

fot: źródło

Przeczytaj: Copernicus Festiwal 2019: Język

To jednak nie wszystko! Organizatorzy przygotowali masę atrakcji i zabaw, które zajmą nie tylko Was, ale przede wszystkim pieski. Jeśli chcielibyście wziąć udział w grze miejskiej wraz z czworonogiem, musicie zapisać się wysyłając wiadomość prywatną do GŁOS PSA – inspektorat ds. ochrony zwierząt. Oprócz tego, na wydarzeniu pojawi się stoisko z ręcznymi wyrobami, tj. biżuterią z psimi elementami, a także szarpaki i legowiska, które na co dzień można wylicytować na bazarku organizatorów. Zaplanowano również przedstawienie Pako – psiego terapeuty, który został interwencyjnie odebrany dwa lata temu, a obecnie spełnia się w pomaganiu innym. Podczas wydarzenia będzie również prowadzona zbiórka karmy, dlatego jeśli nie możecie dać nowego domu psom, które na niego czekają – wesprzyjcie zbiórkę karmy!

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Kto wybiera się na State Street dla psiaków? Dajcie znać – jesteśmy ciekawi!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.