Street Food Polska festival w Galerii Kazimierz

0
796

fot: źródło

Ostatnio bardzo popularne stały się Food Trucki, czyli krótko mówiąc – mobilna gastronomia. Ekskluzywne budki z nietypowym, acz pysznym jedzeniem, możemy spotkać praktycznie w każdym większym mieście. W takim razie, jak zapatrujecie się na festiwal Food Trucków, gdzie będzie można spróbować wielu pyszności w jednym miejscu? 😉

Pogoda zdecydowanie nam dopisuje – słońce praży, ponad 30 stopni na dworze, można śmiało chodzić w odkrytych butach i krótkich szortach! Jednak ciężko jest jeść przy tak wysokiej temperaturze – mimo otulających nas promieni słonecznych, często się pocimy i po zjedzeniu porządnego posiłku, nierzadko czujemy się po prostu ciężko. W takiej sytuacji, Food Trucki to idealne rozwiązanie – znajdziemy tam lekkie, acz sycące potrawy, zimne przekąski, pyszne lody czy inne smakowite, zdrowe przysmaki, które na upały nadają się idealnie!

fot: źródło

fot: źródło

Każdy znajdzie tam coś dla siebie – od #meatlovers, wegetarian i wegan, dzieci i dorosłych, aż po „bezglutenowców” i tych, co lubią #fit jedzenie. 😉

Już w ten weekend, czyli 4 sierpnia (sobota) i 5 sierpnia (niedziela), od godziny 11:00 w Galerii Kazimierz, znajdziecie najlepsze uliczne jedzenie w Polsce – dosłownie najlepsze i z doświadczenia wiem, że warto skosztować tych dóbr! Wegańskie burgery są dużo lżejsze niż te mięsne, choć sycą jeszcze lepiej, za to zimne, „food-truckowe” napoje idealnie schłodzą i nawodnią w ten upał. Nie dawajcie się prosić – przybywajcie licznie ze swoimi najbliższymi i delektujcie się jedzeniem, którego nigdzie indziej nie skosztujecie!

Kto ma zamiar odwiedzić w weekend Galerię Kazimierz i zjeść coś dobrego z Food Trucków? 🙂

Poprzedni artykułUrszula Dudziak z zespołem
Następny artykułWakacyjna czytelnia
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.