Studencie, studentko! Poznaj program Au Pair i wyjdź na rok do USA!

0
776

fot: źródło

Studencie! Chcesz skosztować nieco innego życia? Chciałabyś studiować za granicą, ale wcześniej nie miałaś takiej możliwości? W takim razie, musisz koniecznie zapoznać się z programem Au Pair! Masz możliwość wyjechać z Krakowa i zostać aż rok w USA. Co Ty na to? 😉

Studia to najbardziej intensywny i bujny okres w życiu człowieka. Zaczynamy się usamodzielniać, mieszkamy w akademiku lub w wynajętym pokoju, przyszedł też czas, aby samemu sobie gotować…ma to chyba swoją nazwę – ah, tak, nazywa się to: DOROSŁOŚĆ! 😉 Jeśli jednak znudziło ci się takie życie, a bardzo chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę…może warto spróbować Au Pair?

Nie wszyscy wiedzą, czym jest Au Pair. Zdaję sobie również sprawę, że wklepując „Au Pair” w Google, ciężko jest znaleźć w nieodkrytych czeluściach internetu prawdziwe, rzetelne informacje na ten temat, ale tutaj z pomocą przychodzi skarbnica wiedza, czyli organizatorzy – Joanna Kiersnowska – Camp America & Au Pair interviewer i Au Pair in America AIFS Poland. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat Au Pair – umów się na spotkanie! Data i godzina nie gra roli – termin spotkania jest do ustalenia, bowiem ważne jest, aby dobrać dogodny termin dla obu stron.

fot: źródło

BEZPŁATNE spotkanie w Krakowie prowadzone będzie przez konsultantkę programu Au Pair in America, czyli przez Asię Kiersnowską, która z przyjemnością opowie o swojej przygodzie w USA i zdradzi, jak łatwo spełnić American Dream us z najbardziej doświadczonym programem wymiany kulturowej Au Pair na świecie.

Program Au Pair in America przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat, które mają doświadczenie z dziećmi, chcą podróżować, pracować i uczyć się w pięknym i słonecznym USA.

W skrócie: jeśli chcesz pomóc goszczącej Cię rodzinie w opiece nad dziećmi, a także uczyć się i zwiedzać cudowne USA – jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Pewnie zadajecie sobie pytanie: „Jak wziąć udział w programie?” Otóż, wystarczy przyjść na bezpłatne spotkanie i pod okiem konsultantki, uzupełnić swoją aplikację krok po kroku tak, aby była jak najbardziej atrakcyjna dla amerykańskich rodzin, które docelowo będą Cię gościć.

fot: źródło

Z kolei po spotkaniu, będziesz miała możliwość odbycia wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, a resztę formalności bezproblemowo załatwisz online.

PS. A może znajdziesz tam tak, jak moja dobra koleżanka, miłość swojego życia? Amerykanie są bardzo fajnymi i kochającymi ludźmi! 😉

Termin spotkania uzgodnisz z konsultantką – tak samo, jak dogodne dla Was miejsca – szczegóły ustalacie wg własnego uznania!

Rezerwacja miejsc: https://www.aupair.aifs.pl/mobile_spotkanie/

Raz jeszcze przypominam , że udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. 😉

Czy ktoś z Was chciałby wziąć udział w programie? A może braliście już w nim udział?

Poprzedni artykułKraków – spotkanie i urodziny kanału Globstory
Następny artykuł7 Zajęcia sportowe dla dzieci
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.