Studencki Tydzień Sztuki 2019

0
793

fot: źródło

Okazuje się, że studenci naprawdę interesują się sztuką, co bardzo nas cieszy! Razem z nadchodzącą wiosną, wielkimi krokami zbliża się kolejna, szósta edycja Studenckiego Tygodnia Sztuki!

Organizatorzy, czyli Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, po raz szósty zapraszają na Studencki Tydzień Sztuki 2019, który odbędzie się za równe 8 dni, a konkretnie, 18 marca 2019 roku o godzinie 12:00 i potrwa do 24 marca, do godziny 20:00. Oprócz tego, w tygodniu poprzedzającym STS, niezawodny Samorząd Studentów UJ przygotował projekt „Studenci Studentom”, który opiera się na bezpłatnych, różnorodnych zajęciach – od modern jazzu, aż po warsztaty z DIY! Pamiętajcie, że sztuka to nie tylko malarstwo i poezja…sztuka jest bezkresna, szeroka i prawdziwa – pozwala nam wyrażać siebie tak, jak tego chcemy. Sztuka nie ma ograniczeń i nie opiera się na schematach, dlatego ZAWSZE warto z nią obcować! Jeśli interesujecie się teatrem, charakteryzacją, tatuażami lub „robieniem rzeczy z niczego”, to nie zwlekajcie i zapisujcie się na warsztaty! Nic nie tracicie, a możecie tylko zyskać – zarówno nowe dobra materialne, jak i bezcenną wiedzę od wykwalifikowanych i pełnych pasji osób!

fot: źródło

Przeczytaj: Kiermash I Wiosna w Muzeum

Studencki Tydzień Sztuki to wyjątkowy i niezwykle kreatywny czas, który pozwala studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego na realizację swoich pasji, zdobycie wiedzy i odkrycie nowych horyzontów. Ponadto, studenci UJ mają możliwość darmowego uczestnictwa w pokazach filmowych, zwiedzania z przewodnikiem, udziału w warsztatach czy wejścia do większości krakowskich muzeów i galerii sztuki. Niesamowite, prawda? Mogę się założyć, że ci, którzy nie są studentami, bardzo zazdroszczą każdemu, kto uczy się na Uniwersytecie Jagiellońskim. 😉 Ponadto, w tegorocznej edycji organizatorzy postanowili pójść o krok dalej i przygotowali wiele niespodzianek, a także konkursy, w których można wygrać wartościowe nagrody. Dlatego jeśli znacie studentów UJ, którzy nie wiedzą, czym jest Studencki Tydzień Sztuki, koniecznie dajcie im znać! My, studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, korzystajmy z dóbr najlepszego uniwersytetu w Krakowie. 😉

fot: źródło

Sprawdź: f7poznan

Braliście udział w STS lub znacie kogoś, kto doświadczył piękna tego wyjątkowego tygodnia w roku? Dajcie znać – jesteśmy bardzo ciekawi, jak odbieracie to wydarzenie!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułKiermash I Wiosna w Muzeum
Następny artykułAninetFest: Najlepsze Krótkie Filmy Animowane w Agrafce
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.